EPF
By MaciejH
#1902696
Mieszasz płyny? Masz wyczucie smaku? Śledzisz zagraniczne trendy? Szukam Cię!

Poszukuję kilku osób, które mają smykałkę do tworzenia własnych autorskich mieszanek lub tworzenia wariacji na podstawie gotowych smaków.
Nie szukam kogoś, kto zmiesza dwa aromaty i uważa, że to wystarczy. Chcę nawiązać współpracę z kimś, kto serio ogarnia temat, ma czas i możliwości poświęcić się temu na dobre.
Czujesz, że jesteś w tym dobry? Odezwij się! :)

Oferuję wynagrodzenie.
By Maskota
#1902969
Ja coś tam umiem umieszać jak większość na tym forum ale mam lepszy pomysł. Jeżeli szukasz mieszacza do produkcji i wprowadzenia do obrotu płynów do ein to zrobimy tak. Podkupimy z e-d całą przecenioną partie premixów, okleisz je własnymi etykietami i wprowadzisz do obrotu jak swoje. Za pomysł zyskiem dzielimy sie fifty fifty

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By MaciejH
#1903040
Maskota pisze:Ja coś tam umiem umieszać jak większość na tym forum ale mam lepszy pomysł. Jeżeli szukasz mieszacza do produkcji i wprowadzenia do obrotu płynów do ein to zrobimy tak. Podkupimy z e-d całą przecenioną partie premixów, okleisz je własnymi etykietami i wprowadzisz do obrotu jak swoje. Za pomysł zyskiem dzielimy sie fifty fifty

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Sorry, ale nie. Moim zdaniem to nie uczciwe.
By Maskota
#1903041
MaciejH pisze:
Maskota pisze:Ja coś tam umiem umieszać jak większość na tym forum ale mam lepszy pomysł. Jeżeli szukasz mieszacza do produkcji i wprowadzenia do obrotu płynów do ein to zrobimy tak. Podkupimy z e-d całą przecenioną partie premixów, okleisz je własnymi etykietami i wprowadzisz do obrotu jak swoje. Za pomysł zyskiem dzielimy sie fifty fifty

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Sorry, ale nie. Moim zdaniem to nie uczciwe.
To była ironia

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By MaciejH
#1903043
Maskota pisze:
MaciejH pisze:
Maskota pisze:Ja coś tam umiem umieszać jak większość na tym forum ale mam lepszy pomysł. Jeżeli szukasz mieszacza do produkcji i wprowadzenia do obrotu płynów do ein to zrobimy tak. Podkupimy z e-d całą przecenioną partie premixów, okleisz je własnymi etykietami i wprowadzisz do obrotu jak swoje. Za pomysł zyskiem dzielimy sie fifty fifty

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Sorry, ale nie. Moim zdaniem to nie uczciwe.
To była ironia

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

8) 8) 8)
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1904163
Mieszanki liquidów to temat rzeka. Różne firmy mają różne swoje smaki. inaczej smakuje szarlotka,wiśnia od TPA, inaczej od Capelli, inaczej inawery. Są też zagraniczne Brandy i są bardzo dobre jakościowo, tylko że trzeba kupować hurtem i wystawić parę tysi na początek. Łatwo wymieszać 3 aromaty na krzyż, tylko trzeba brać pod uwagę kubki smakowe i zwracać uwagę też na to z czym co wchodzi w interakcję. Od 2014 roku robię sobie soczki sam i nie narzekam. Ostatnio poznałem parę nowych smaków i znajomy z forum mi podesłał ciekawe aromaty które mi posmakowały. Dlatego jestem na etapie zdobywania receptur i niedługo zacznę masową produkcję na skalę jednej osoby. ;)
By Baryua
#1904181
Z tych zagranicznych trendów więcej szkody niż pożytku, np. większość premixów sprzedawanych w Polsce jest nieakceptowalna dla normalnych kubków smakowych, gdyż czuć w nich ogromne ilości słodzika na amerykańską modłę. Mało tego, u nas często słodzikiem próbuje się ukryć bardzo słabe kompozycje aromatyczne, więc często takie maskowanie kiepścizny jest głównym powodem przesładzania.
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1904182
Baryua pisze:Z tych zagranicznych trendów więcej szkody niż pożytku, np. większość premixów sprzedawanych w Polsce jest nieakceptowalna dla normalnych kubków smakowych, gdyż czuć w nich ogromne ilości słodzika na amerykańską modłę. Mało tego, u nas często słodzikiem próbuje się ukryć bardzo słabe kompozycje aromatyczne, więc często takie maskowanie kiepścizny jest głównym powodem przesładzania.


Miałem na myśli Angielskie ekstrakty/aromaty, których nie trzeba słodzić ponieważ są na dosyć przyzwoitym poziomie. :)
By Baryua
#1904186
@AmnuM Wiem, wiem - nie wszystko co zagraniczne jest złe ;) We Francji też znajdzie się parę dobrych aromatów, w innych krajach też zdarzają się perełki. No ale nie zmienia to faktu, że większość naszej masowej produkcji premixów jest niestety wzorowana na trendzie kraju, którego mieszkańcy mają specyficzne kubki smakowe i w kawie w mcdonaldzie domyślnie bywa 10 lyżeczek cukru albo więcej, a bardzo często ludzie jeszcze to dosładzają :shock:
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1904188
Mam małe porównanie, ponieważ nigdy nie opłacało mi się kupować premixów ze względu na cenę. Przez 3 miesiące byłem zmuszony bo nie miałem alternatywy i zastanawiałem się dlaczego smak jest trochę inny niż przy samogonach (fakt, premixy też były nieco słodsze).
By Maskota
#1904194
Niewielu producentów robi na tyle znośne premixy żeby nie musieć ich dosładzać do porzygania. Prosty przykład dam na premixach virtus i mr wicks. Virtus pojemność 80/120ml kosztuje 20zł, w promocji 10. Mr Wicks pojemność 50/60ml kosztuje ok 25zł za polowe płynu który oferuje Virtus. Smak? Virtusa wszystkie premixy które miałem czy to owocówka czy deserówka nie jest przesłodzona a jakość smaku pozwala wapować je dłużej bez mdłości a nawet dość przyjemnie. Mr Wicks natomiast żeby ukryć paskudny smak dosładza swoje premixy do tego stopnia że po jednym baniaku wata jest czarna jak smoła, nagar z grzałki trzeba skrobać jak olej z silnika Stara 200, a sam baniak trudno jest wywapować do końca bez odruchów wymiotnych. Wyższa cena teoretycznie powinna iść w parze z jakoscią? No w przypadku tych dwóch niestety tak nie jest a to tylko porównanie 2 premixów.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1906963
MaciejH pisze:
mattoid1973 pisze:Odważnego powiadasz... No to może zachęcisz kogoś propozycja pensji nie do odrzucenia, zamiast tego pitu pitu.

Wyznaję zasadę "jaka praca, taka płaca". Mieszasz? Pokaż co potrafisz i będziemy rozmawiać.
Mieszam na własne potrzeby. Pracę mam i nowej nie szukam, poza tym raczej wątpię, żebyś ja przebił.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1906965
Panowie, propozycja padła. Kto chce to kupi, więc bez przepychanek i poniżania. Może z tego urodzi się coś ciekawego lub nie, ale zawsze to jakaś odmiana pozytywna na forum.
By mattoid1973
#1906969
Nikt nikogo nie poniża, przynajmniej ja tego tak nie odbieram. Moja propozycja odnośnie wynagrodzenia była jedynie sugestią, na post kolegi z wyrzutem, że nikt się nie zgłasza.
Ja wiem, że są takie zawody, gdzie to właśnie pracodawca musi biegać za pracownikami, a nie na odwrót. Czy "mieszacz" do nich należy? Nie mam pojęcia, ale wątpię.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1906974
@mattoid1973 już w tym wątku wspominałem że jest to droga i ciężka robota. To nie zabawa w domowe laboratorium i co wyjdzie to dobre. Co do płacy to pensja minimalna jest znana wszystkim i niewielu tu takich co by na 1/4 niej zasługiwali mieszając cokolwiek do wapowania. Fakt przydałaby się wiadomość że 1% z zysków za wdrożone do sprzedaży mieszanki wpada do kieszeni twórcy. Podniosło by to prestiż oferty. Ale to tylko moja sugestia.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.