EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Fenrir150
#1902919
Tldr: Parownik słabo oddaje smak, czy to możliwa wina grzałek czy po prostu takie możliwości tego parownika.

Cześć, nie dawno stałem się posiadaczem Eleaf iStick Pico S 100W TC Kit, który posiada parownik Ello vate, być może mam zbyt duże wymagania co do niego, ale mam wrażenie, że nie oddaje wystarczająco smaku. Smak jest bardzo płytki, różnica między liqiudami jest minimalna, słodki, mniej słodki, trochę różnica w odczuwanych owocach, które są praktycznie nie rozpoznawalne.

Mam wrażenie, że początkowo moje odczucia były lepsze, ale być może aktualnie jestem przyzwyczajony do smaku, używałem dwóch grzałek HW-M i SMOK Baby MESH, nalewałem trochę premixu (z niktoyna) na wate, zostawiałem grzałkę zamontowana z płynem w zbiorniku aby się nasączyła. Mam wrażenie, , że gdy zmieniłem grzałkę na smoka początkowo smak było czuć bardzo mocno, jakby smak soku ( premix duo, marakuja I opuncja) a później już słabo jak opisałem, czy to możliwe, że grzałka tak szybko się przepaliła lub zatkała?

Czy rozszerzenie zbiornika (przejściówka i większe szkiełko) może mieć wpływ na smak? Rozumiem, że nie.

Czy można z tego parownika wyciągnąć coś więcej?

Czy może lepiej dać sobie spokój i zamówić na przykład shielda z pewnego chińskiego sklepu lub jakiś inny dobry parownik na gotowe grzałki?

Dziękuję za wszelką pomoc.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.