EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Jokerek7
#1902732
Witam serdecznie,
Wpadłem na pomysł że ciekawym rozwiązaniem byłoby posiadać jakieś RDA do testowania smaku samogonów - na RTA jest to conajmniej wkurzające.
Zależy mi na tym, aby kupić coś na bazarku lub w PL - znając moje szczęście będę pierwszy który dostanie milion złotych kary jak zamówię zza granicy

To co przykuło moja uwagę to:
Augvape BTFC RDA - opinii mojego znajomego sprzedawcy godny uwagi dripper

Poratujecie innymi opcjami ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1902745
Do próbowania smaków samogonu szukałbym czegoś małego, o stosunkowo małym buforze z waty. Coś w stylu Origen Little 16mm lub podobne. 2-3 strzały, wymiana waty i dalej. Co innego do regularnego jarania - tu już można iść w dipper pełnowymiarowy, 22 czy 24mm.
By Krasnal45
#1902753
Jokerek7 pisze:Wpadłem na pomysł że ciekawym rozwiązaniem byłoby posiadać jakieś RDA do testowania smaku samogonów

:lol: Nie, nie wpadłeś na żaden nowy pomysł. Taka jest właśnie geneza RDA. Zostały do tego właśnie stworzone :wink: a że ich rozwój poszedł zupełnie inną drogą, to insza inszość inszości. A dalej, to tak jak koledzy wyżej: Coś prostego, z łatwym dostępem do budowy setupu, na jedną grzałkę...

P.S. Poczytaj sobie da-si-zrobi-parownik-bez-bawe-ny-t119458.html
By Jokerek7
#1904184
Krasnal dziękuje za sprostowanie

Przepraszam ze odpisuje po tak długim czasie natomiast niestety ostatnie tygodnie mam na pełnym biegu.

Co sądzicie o Reload S RDA BF (klon)?
Widzę go na bazarku za całkiem przyzwoite pieniądze natomiast ciężko znaleźć jakieś opinie.
Ktoś używał ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.