EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lufa9999
#1900274
Witam.
Wapuję modem IStick Pico i grzałkami ASPIRE TRITON 1.8 Ohm. Od jakiś trzech miesięcy. Wcześniej grzałka starczała na ok dwa tygodnie ale teraz zmieniam już trzecią grzałkę w ciągu kilku dni. Liquid się nie zmienił, styl wapowania również. Czemu grzałka starcza na trzy dni? Może coś źle robię, źle wapuję czy nie wiem co jeszcze? Cenowo to bardzo jest odczuwalne...
By Baryua
#1900303
Fabryczne grzałki to loteria. Widocznie trafiłeś na gorszą partię.
By lufa9999
#1900383
A w zestawie IStick Pico był drugi komplet gumek do atomizera. Może powinienem zmienić te gumki? Co jaki czas powinno się je zmieniać?
By lufa9999
#1902198
Zmieniłem atomizer na nowy i grzałki wytrzymują po dwa tygodnie. wynikałoby z tego że coś było z atomizerem. Mogło tak być czy zbieg okoliczności?
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1902201
A z jakiego atomizera na jaki? Czy oba parowniki są na takie same grzałki?
Jasnowidz ma wychodne, a na podstawie tak lakonicznej informacji ciężko rzetelnie odpowiedzieć.
By lufa9999
#1902214
Standardowo do IStick Pico dołączony był atomizer Eleaf Melo 3, 4 ml. I na taki sam, nowy Eleaf Melo 3, zamieniłem. Grzałki są wciąż te same, ASPIRE TRITON 1.8 Ohm.
Awatar użytkownika
By BMajewski
#1902584
Nowe grzałki trzeba troszku igiełką pogmerać w tych dziurkach,ponieważ w fabrycznych grzałkach jest bardzo ciasno zbity nośnik i siłą rzeczy transport lq jest słaby,a co za tym idzie odrazu przypalona watka.Więc nowa grzałka,grzebiemy igiełką i nasączamy liqidem aż przestanie wciągać i będzie git.
By lufa9999
#1902611
O kant dupy można potłuc taką radę. Sprawdzales osobiście tą metodę czy to info z netu? Pogmeralem igielką w dziurach i grzałka stała się bezuzyteczna, jak ciągnę to jest zatkana. Zmarnowalem tylko nową grzalkę. Wykasuj ten post bo tylko szkodę robi zamiast pomagać. Ku przestrodze: gmeranie igielką kończy się wyrzuceniem nowej grzałki.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1902615
lufa9999 pisze:O kant dupy można potłuc taką radę. Sprawdzales osobiście tą metodę czy to info z netu? Pogmeralem igielką w dziurach i grzałka stała się bezuzyteczna, jak ciągnę to jest zatkana. Zmarnowalem tylko nową grzalkę. Wykasuj ten post bo tylko szkodę robi zamiast pomagać. Ku przestrodze: gmeranie igielką kończy się wyrzuceniem nowej grzałki.

Pajacujesz bo nie wiesz co czytasz a tym bardziej co robisz. Faktycznie nie dla ciebie rada bo jeszcze byś kulkę od łożyska popsuł.
Awatar użytkownika
By BMajewski
#1902629
Myślę że kolega PucH2 ma w tym przypadku rację.Na forum są 100-tki tematów o sklepowych grzałkach.Podałem Ci najprostszy sposób i sprawdzony nie tylko osobiście ale i przez innych użytkowników.Szukaj na forum odpowiedzi,są wszystkie.
Awatar użytkownika
By BMajewski
#1902788
Pokazać palcem?a może nakręcić filmik jak rozluźnić watkę w grzałce?
Myślę że jak próbowałeś zastosować się do rady to wsadziłeś igłę i dziurki na wylot zrobiłeś i ci zalało boxa tak?z czuciem kolego i nie przebijaj się do wewnątrz,wsadź igiełkę i pomerdaj.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.