EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By maximuss
#1900930
Cześć :)

Posiadam Zeusa X i mam z nim problem.
Liquid wycieka po kropelce czy dwóch kiedy idę i wapuję, trzymając papierosa skierowanego do dołu. Wycieka ustnikiem. Kiedy chcę po chwili się zaciągnąć często okazuje się że ustnik jest cały w liquidzie.

Czy to znaczy że za mało waty daję? Już i tak mam problem żeby przepuścić waty przez grzałki...
Awatar użytkownika
By Evendi
#1900948
Wrzuć fotkę setupu. Z opisu może to być problem z ilością wiaty ale nie koniecznie.

Napisałeś "do dołu" czyli do góry nogami? Dripem do ziemi czy jak?
By maximuss
#1900990
Fotki nie mam bo zdążyłem już wyrzucić te setupy, ale próbowałem kilku setupow - rozne srednice, ilość zwojów, clapton/pojedynczy drut, dual, single.

Ustnikiem do ziemi ;) Przy ammicie 25 single, nie mam problemów idąc tak - żadnych wycieków ustnikiem.
By maximuss
#1900991
Waty wciskam grubo, że musze się nasiłować żeby przecisnąć je przez grzałki, no ale zeus wymaga jednak dużo waty ;)
Awatar użytkownika
By Evendi
#1900996
Może aż za dużo dajesz, za to za krótko przycinasz?

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Borowa10
#1902369
Z tym Zeusem to jest masakra. Generalnie ważne żeby nie zalewać pod sam brzeg nie wiem dlaczego ale to działa, z wata też jest zabawa w tym parowniczku

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kho
#1902427
Kurde, powiedziałbym, że Zeus X jest jednym z najmniej problemowych parowników. Intake - to co innego, ale Zeus X? Wprawdzie nie trzymam go pionowo w dół i osobiście radziłbym tak nie robić...

Co do filmiku - w porządku, ale gość też mógłby obejrzeć na YT jakiś tutorial na temat schludności dłoni...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.