EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Jacob_Er
#1902262
Nie znalazłem tematu o tych premixach dlatego zakładam nowy. :)

Vapował ktoś premixy Horny Flava ? Interesuje mnie smak Mango. Jestem początkowym użytkownikiem e-papierosa dlatego szukam jeszcze smaków które mogą mi smakować. Vapuje na grzałce meshowej HW-N 0,2 ohm pytanie czy nie będzie za rzadki przez co cieknie liquid do airflow jak w przypadku Fizzy Juice Bull :(
By dawido77
#1902708
Szczerze powiem, dno dna. Oczywiście nie z racji smaku bo tu jest fajnie, nawet bardzo (może oprócz chłodzika który jest, a nigdzie o tym nie ma napisane) spustoszenie jakie robi na grzałce to coś niesamowitego 5-10 ml i można skrobać grzałkę, nigdy więcej. Jeśli chodzi o mango to z Praliquidu jest naprawdę spoko, dinner lady.
Jak dla mnie ten premix to żart jak za taką cenę. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Jacob_Er
#1902924
Dzięki wielkie za podpowiedź z Dinner Lady, bo czytałem trochę o nich i faktycznie ludzie chwalą :)

Jeśli chodzi o ten Dinner Lady to chodzi dokładnie o Dinner Lady- Summer Holiday Sun Tan Mango ? *SMOKEKING*
By Grodek
#1903030
Z Horny mam winogrono. Super smaczne ale bardzo słodkie, wata brązowa już po 1 dniu palenia.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.