EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By styrodur
#1902011
Miałem ostatnio problem z moim dziadkiem - Griffinem. Jeden ze słupków był ciemny, jakby przypalony (?). Podczas mycia, pod bieżącą wodą za cholerę nie można było tego zmyć. Problem był uciążliwy, ponieważ bawełna była do zmiany praktycznie codziennie. Co kilka dni myłem kompeksowo cały parownik, co na jakiś czas pomagało. Po jednym, dwóch baniakach smak był jednak tragiczny.

Okazało się, że wyczyszczenie parownika szczoteczką, pastą do zębów jest genialne. Problem minął. W końcu mogę cieszyć się smakiem soczków.

Może komuś się przyda ten patent.

Pozdrawiam załogę!
Awatar użytkownika
By styrodur
#1902118
Szukałem, pytałem, nie natknąłem się na pastę :)
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1902122
@erbis ale to zawsze lepiej, jak ktoś skrobnie coś mającego jakąś wartość merytoryczną, czy przydatną informację (nawet jeśli to odgrzanie starej informacji), niż kolejne pytanie dlaczego smok nie działa i jak to naprawić :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1902129
styrodur pisze:Szukałem, pytałem, nie natknąłem się na pastę :)

Jeżeli za każdym razem będziesz mył parownik, szczoteczką + woda z płynem do mycia naczyń, to pasta do zębów na pewno nie będzie potrzebna :wink: Do kominów i innych dziur, używam wyciorów.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.