EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By rekineeek
#1901483
Witam mam pewien problem, zakupiłem papierosa VAPORESSON SWAG i mam w nim grzałkę 0.4 . Problem pojawia się z liquidem gdyż bardzo szybko się zużywa, do tego stopnia że gdy naleje olejek do pełna (2ml) to po 5 minutach użytkowania zbiornik jest już pusty. Mam ustawione domyślne ustawienia takie jak temperatura grzania na 400F jedynie co to zmieniłem mode na soft bo miałem nadzieje że wytrzyma dłużej jednak nic to nie dało. Nie mam pojęcia co robię źle, wydaje mi się ze nie powinno zużywać się tak szybko bo w takim przypadku wydam na olejki miliony. Dodam że olejki to gotowce takie w pojemniczkach 10ml. testowałem na markach typu ,Vampire vap, ,Riot squad, i ,Juki vap,
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901496
Na tej grzałce, nie ustawiasz żadnej temperatury a jedynie moc W, czyli tryb Power. Pewnie i tak box sam przerzuca cię w ten tryb.
Zbiornik ma tylko 2ml pojemności, więc jeśli masz ustawioną dużą moc, to nie dziw się, że liquid szybko znika.
By rekineeek
#1901497
Czyli to jest normalne przy takim sprzęcie? Pierwszego jakiego kupiłem to był, Smok nord kit, i tam też przy 2ml wystarczało na bardzo długo.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901498
Tu masz parownik do wapowania DL, czyli bezpośrednio do płuc.
Jaka moc masz ustawioną?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901501
Tak jak pisałem wcześniej, normalna sprawa, że lq szybko znika.
By rekineeek
#1901502
Ok dzięki za info. Myślałem że ja coś źle robię :)

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.