EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By jankowski3
#1901043
Zastanawiam się nad zakupem e-papierosa JUUL, szukam informacji na temat takiego zestawu startowego. Wiem, że w Stanach ta marka cieszy się dużą popularnością. Co uważacie?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1901047
Nie miała baba kłopotu to kupiła sobie JUULa. Tak myślę :lol:
By pawos34
#1901825
podoba mi się desing tych efajek, ale sam nie miałem przyjemności z nich korzystać. Można je w ogóle kupić w PL?!
By mattoid1973
#1901846
Krasnal45 pisze:Desingem nie zaspokoisz potrzeb. To ma działać, potem wyglądać.
No nie wiem, gdyby tak ludzie podchodzili do zakupów, to ani Microsoft, ani Apple nie miałyby racji bytu.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1901901
Ciężko cię będzie przekonać do nie-kupienia Juul'a, ale może mi się uda, żeby uratować ci tych kilka złotówek :wink:
Wszystko, byle nie Juul.
Spójrz sobie jak działa twój wymarzony sprzęt w porównaniu do niewiele większego Flow Pod'a by Asmodus. Ale tego typu podów - jak Asmodus - jest milion. I wszystkie lepsze od Juul'a (delikatna hiperbola :lol: )
Od 7:00 min zaczyna się akcja, gdzie Juul nie jest obiektem testów, czyli nie jest wcześniej rozgrzany (po to, żeby ukryć jakim wielkim shitem jest to urządzenie).
Widzisz tą "chmurę", wyobrażasz sobie jakiego "kopa" daje Juul? I to porównanie recenzenta "it's so much better, so much better than Juul" - chyba nie trzeba nic dodawać?

By jankowski3
#1902200
Nałóg Totalny pisze:Ciężko cię będzie przekonać do nie-kupienia Juul'a, ale może mi się uda, żeby uratować ci tych kilka złotówek :wink:
Wszystko, byle nie Juul.
Spójrz sobie jak działa twój wymarzony sprzęt w porównaniu do niewiele większego Flow Pod'a by Asmodus. Ale tego typu podów - jak Asmodus - jest milion. I wszystkie lepsze od Juul'a (delikatna hiperbola :lol: )
Od 7:00 min zaczyna się akcja, gdzie Juul nie jest obiektem testów, czyli nie jest wcześniej rozgrzany (po to, żeby ukryć jakim wielkim shitem jest to urządzenie).
Widzisz tą "chmurę", wyobrażasz sobie jakiego "kopa" daje Juul? I to porównanie recenzenta "it's so much better, so much better than Juul" - chyba nie trzeba nic dodawać?



Sprawdzę sobie ten sprzęt, o którym piszesz, dzięki za pomoc :beer:
By mirakowalska
#1902202
Juul mi się kojarzy z amerykańską młodzieżą, choć w sumie nie tylko w USA epapieros traktowany jest jak designerski gadżet. Bardzo często widzę dzieci z epapierosem w dłoni, szok. Zawsze zastanawiam się w takiej sytuacji, czy one już rzucają palenie czy o co chodzi. W sumie ja zaczęłam pailć w wieku 13 lat...
By RicziRiczi
#1907903
Posiadam juula i ten na filmiku podejrzewam że jest rozładowany ,mój daje większą chmurę .Problem z jullami jest taki że kardridze są drogie a wystarczają na dzień ,lub mniej .Można oczywiście samemu je ładować solami ,wystarczają na 4,5 ładowan. Kolejny problem to nikotyna 18 mg na ml ,w USA na ml jest 59 mg .Daje to duże nasycenie w parę buchow ,u nas raczej nie
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.