EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By bezbek
#1900753
Czesc, mam MOD Aegis SOLO zasilam go tym akumulatorkiem LG LGABC11865. W trakcie uruchomienia, MOD pokazuje mi natezenie pradu o wartosci sredniej 5,5A przy 10W, natomiast maksymalny poziom przy rozladowaniu, zgodnie ze specyfikacja akumulatora to 4A. Nie znam sie na elektryce, czy ktos potrafi mi wyjasnic o co chodzi? Bo w przypadku Voltow, MOD przed uruchomieniem wyswietla mi szacowana wartosc do ustawionych Wattow, natomiast w trakcie dzialania, ucina do 3V maksymalnie (2V dla 10W) zgodnie ze specyfikacja baterii. Wiec czy te ampery, w trakcie dzialania tez sa szacowanym a nie faktycznym natezeniem pradu z akumulatora?

Jeden z uzytkownikow forum, informowal mnie ze 4A w tych akumulatorach to za malo i mam kupic 10A, tylko chce miec pewnosc co MOD mowi na wyswietlaczu. ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1900757
Nie kombinuj i kup porządne ogniwa u sprawdzonych sprzedawców.
Samsung 30Q lub 25R
Sony VTC5 lub VTC6
LG HG2
By bezbek
#1900758
Cinmar pisze:Gdybyś włożył te akumulatory do mechanika, to podcierałbyś się łokciem. Nadają się najwyżej do latarki.


Wkladam je tylko do elektryka wiec nadal moge sie podcierac papierem toaletowym a u ciebie, jak tam raczki?

bulit73 pisze:Nie kombinuj i kup porządne ogniwa u sprawdzonych sprzedawców.


Dzieki, tak zrobie a z braku laku narazie uzywam tych, natomiast pytanie nie dotyczylo, co kupic tylko co pokazuje MOD. :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1900759
bezbek pisze: Cinmar pisze:
Gdybyś włożył te akumulatory do mechanika, to podcierałbyś się łokciem. Nadają się najwyżej do latarki.
Wkladam je tylko do elektryka wiec nadal moge sie podcierac papierem toaletowym a u ciebie, jak tam raczki?

Wiesz chociaż co to jest elektryk? Więc nie używaj pojęć, których nie znasz.

bezbek pisze:Dzieki, tak zrobie a z braku laku narazie uzywam tych, natomiast pytanie nie dotyczylo, co kupic tylko co pokazuje MOD.

Jeśli masz gdzieś swoje bezpieczeństwo, to wapuj i nie zawracaj sobie głowy, tym co pokazuje mod.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1900762
bezbek pisze:Dobrze, tak zrobie, dziekuje za wyjasnienie i pomoc. ;)



Podałem Ci dobre adresy a Ty się tu szwędasz :lol: , mod prawdę Ci powiedział. Bądź czujny *GOOD*


:hat_low:




:drinkb
Awatar użytkownika
By bulit73
#1900763
bezbek pisze:Dobrze, tak zrobie, dziekuje za wyjasnienie i pomoc. ;)

Na przyszłość. Mody i boxy, to są zasilania z elektroniką.
Popularna nazwa elektryk, to mod mechaniczny. Nie ma żadnych zabezpieczeń, więc te akumulatory które masz mogłyby zrobić ci dużą krzywdę, np. urwać rękę.
By bezbek
#1900764
Superlux pisze:Podałem Ci dobre adresy a Ty się tu szwędasz :lol: , mod prawdę Ci powiedział. Bądź czujny *GOOD*


No wlasnie nie wiem co mi MOD powiedzial, czy ze pobral 5.5A czy chce pobrac 5.5A a dostal 4A czy ze oczekuje ze pobierze 5.5A. ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1900766
bezbek pisze:No wlasnie nie wiem co mi MOD powiedzial, czy ze pobral 5.5A czy chce pobrac 5.5A a dostal 4A czy ze oczekuje ze pobierze 5.5A.

Tym akurat steruje elektronika. W skrócie MOD ci "mówi :mrgreen: ", że bierze 5,5A z aku, które ma 4A :wink:
Awatar użytkownika
By Superlux
#1900767
bezbek pisze:
Superlux pisze:Podałem Ci dobre adresy a Ty się tu szwędasz :lol: , mod prawdę Ci powiedział. Bądź czujny *GOOD*


No wlasnie nie wiem co mi MOD powiedzial, czy ze pobral 5.5A czy chce pobrac 5.5A czy ze oczekuje ze pobierze 5.5A. ;)



Tyle od Ciebie oczekuje, tyle potrzebuje, tyle chce zabrać...elektronika nad Tobą czuwa ( do czasu :mrgreen: ). Ty w trosce o swoje bezpieczeństwo zamówisz batki - minimum 10A i wszyscy będą zdrowi. Koledzy napisali to samo co ja, dobre akusy ale do latarki *BOJE SIE* . Przełączam tryb na czuwanie *BOR*



:hat_low:




:drinkb
By vag1sell
#1903023
dla mnie oszczędzanie 15zl na do te aku to głupota już na allegro są lg hg2 za 16zl a te z latarki to najwyżej można siebie powerbanka zrobić

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.