EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Bombel
Witam,

Planuję zakup nowego e-papierosa. Na chwilę obecną posiadam Smoka VapePen 22. Kupiłem go tylko i wyłącznie ze względu na gabaryty i proszę oszczędzić sobie komentarzy, że to badziew, bo doskonale o tym wiem, że prawie wszystko jest lepsze od starter kitów.

Zależy mi na gabarytach. Koniecznie coś wielkości VapePena i mniejsze. Jeśli masz zamiar zaproponować coś o większych gabarytach - nie fatyguj się i nie pisz, bo gdybym nie zwracał uwagi na wielkość moda - poradziłbym sobie sam z wyborem.

Pozdrawiam,
Bombel
Awatar użytkownika
By hilton1
Wismec v80. Zgrabny , mały ,leciutki waży chyba tyle , co paczka zapałek. Jest tylko małe ale, obudowa jest plastikowa, więc podczas upadku, może być różnie. Mam go od tygodnia i jestem bardzo zadowolony, okleiłem go tapetą skóropodobną samoprzylepną, myślę że to w razie upadku uchroni go przed tragedią.
Awatar użytkownika
By bercik1965
wybrałbym AIO Pro C bateria osobno grzałki 0,5 lub 0,6 ohm. Sam go posiadam i używam w pracy i jest spoko. Grzałka wytrzymuje około miesiąca
Awatar użytkownika
By Bombel
AIO Pro C jest 2 cm dłuższy od VapePena, a mówiłem, że nie chcę nic większego. Panie/Panowie wiem, że wybrzydzam bardzo, ale przerabiałem zwykłego AIO, SMOK StickOne, Joyetech D22 (?) i teraz VapePen’a, ale często się palą grzałki, liquid notorycznie się przelewa przez airflowy, bateria trzyma co raz krócej i system dolewania lq jest najgorszym, jaki ktoś kiedykolwiek wymyślił.

Nie wyobrażam sobie trzymać w kieszeni od spodni dużego moda/boxa. Po prostu VapePen jest optymalny, ale gdzieś na YouTube przewinęło mi się kilka drobniutkich modów/podów, które były mega kompaktowe.
By trissot
Zobacz sobie jeszcze Vapresso Armour Pro, gabaryty naprawdę małe, ogólnie bardzo zgrabny modzik, dobrze leży w dłoni. według mnie niewątpliwą zaletą jest wymienne aku 18650/20700/21700. Na bazarku jest jeden, sam również posiadam, gdybyś potrzebował real foto to daj znać
Awatar użytkownika
By Cinmar
Pody to dobry wybór na wyjścia, kiedy większy gabarytowo sprzęt się nie sprawdzi. Do użytku codziennego to mocno chybiony pomysł. Chyba że kupisz ich kilka :lol:
Awatar użytkownika
By Bombel
No to w takim razie nie biorę podów pod uwagę. Vaporesso jak na boxa jest bardzo mały, ale dużo większy od VapePena, więc nie dla mnie.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
A spojrzałeś w końcu na Exceeda czy olałeś temat? Nie proponowałem boxów, bo jakoś z treści twojego posta wynikało mi, że bardziej chodzi ci o rurki, bo są jednak kompaktowe.
Jeśli chodzi o mini boxa, to przy cenie 99 zł w naj... sklepie, warto się zainteresować IJOY Diamond VPC Starter kit 1400mAh. Jest to kit z podami, ale tego boxa możesz używać jako standardowe zasilanie do innych parowników. A gabaryty maluuuutkie ;)
Awatar użytkownika
By Bombel
Patrzyłem na tego Exceed’a i nawet od razu napisałem, że jest ciekaw, czy będzie lepszy od VapePen’a, bo o dziwo jest tańszy i działa na podobnej zasadzie.

Kolejną Twoją propozycję właśnie za chwilę sprawdzę, bo aż sam jestem ciekaw :-P

Update: IJOY jednak nie dla mnie. Rzeczywiście nie jest wysoki, ale znowu gabaryty szerokości i objętości są dużo większe w porównaniu do rurki.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
IJOY 60x34x27,5 to niewielki box. Jeśli to za dużo, to zostaną ci tylko pody . Oczywiście będzie ciężko o wydajność typu Smok Vape Pen 22. Musisz sobie zdawać sprawę, że wraz z mniejszymi gabarytami, spada wszystko ;)
Excced jest raczej najbliżej twoich wymagań.
Awatar użytkownika
By bercik1965
Bombel pisze:AIO Pro C jest 2 cm dłuższy od VapePena, a mówiłem, że nie chcę nic większego. Panie/Panowie wiem, że wybrzydzam bardzo, ale przerabiałem zwykłego AIO, SMOK StickOne, Joyetech D22 (?) i teraz VapePen’a, ale często się palą grzałki, liquid notorycznie się przelewa przez airflowy, bateria trzyma co raz krócej i system dolewania lq jest najgorszym, jaki ktoś kiedykolwiek wymyślił.

Nie wyobrażam sobie trzymać w kieszeni od spodni dużego moda/boxa. Po prostu VapePen jest optymalny, ale gdzieś na YouTube przewinęło mi się kilka drobniutkich modów/podów, które były mega kompaktowe.

Aio pro C jest zalewany od góry po odkręceniu ustnika capa. Górny przepływ powietrza nie pozwala na wylanie liquid, a że jest trochę wyższy to rzecz względna ale to twój wybór.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
@Bombel wejdź sobie na FT, wpisz "starter kits", ustaw po lewej przedział cenowy i w ten sposób znajdziesz coś dla siebie. Po wyborze zawsze możesz tutaj dopytać. Inaczej będzie trudno ci pomóc, bo każdy lubi co innego. Ja wielokrotnie tak robiłem w tym i innych sklepach, jak chciałem coś ciekawego upatrzeć. Jak wybierzesz sprzęt dostępny w PL, to będziesz miał oczywiście łatwiej. Na FT masz po prostu w miarę aktualny przegląd pozycji.
W przeciwnym razie, jedyna sensowna odpowiedź na twoje pytanie, to taka jakiej udzielił kolega @Krasnal45 :beer:
Krasnal45 pisze:Nad TYM cackiem trudno będzie marudzić. Bierz, póki jeszcze dostępne.
Smok Prince v12

Witam Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. […]

AWT 35A 3000 mAh 3.7V 18650

Witam, kupiłem sobie zestaw nemesis klon, akumulat[…]

Box na jeden akumulator

Witam, moja tesla dostała szoku pourazowego jak mi[…]

Lepszy od Intake z top airflow

Jaki parownik jest lepszy od Intake rta na single[…]