EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Tomislaw49
#1900168
Witam ! Otóż od paru lat vapowalem na smoku big baby V8. Lubię vapowanie doplucne, musi być kopnięcie, paliłem na gotowej grzalce M2 0.25 12 mg nikotyny. Chciałem jednak iść o krok wyżej, spróbować czegoś nowego, nowej generacji i wczoraj zakupiłem Kilian M Rta. Sprzedawca zrobił mi setup z siatką 0.15. dokupiłem premixy 6 mg nikotyny z polecenia sprzedawcy gdyż w tym e papierosie, Pinky gotowy nie będzie się sprawdzał którego zawsze paliłem. Smak to fakt niebo a ziemia jednak nie ma tego kopnięcia do płuc (pale na 55 watach). Proszę was o poradę, jaki jest najlepszy sposób by to kopnięcie odczuć jak wcześniej ? Jest to głównie sprawka mocy liqudy czy zmienić setup może ? Przepraszam z góry za pytania które mogą być dla niektórych głupie ale dopiero wchodzę w temat prawdziwego vapowanie, tak na prawdę jestem kompletnie zielony. Za wszelkie opinie z góry dziękuję ! :)
By xPALUSx
#1900364
W setupie głównie rolę gra powierzchnia styku grzałki (samej siatki) z watą, im większa, tym kop większy :) Co do liquidu to im większa wartość glikolu, tym bardziej czuć moc, ale to już całkowicie inna kwestia robienia własnych liquidów (samogonów)
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1900368
xPALUSx pisze:W setupie głównie rolę gra powierzchnia styku grzałki (samej siatki) z watą, im większa, tym kop większy

To jakaś nowa teoria?
xPALUSx pisze: Co do liquidu to im większa wartość glikolu, tym bardziej czuć moc

Tu jeszcze ciekawsza :roll: Człowiek się jednak całe życie uczy...
Exceed d19

Witam Was mam pytanie czy na początek ten exceed 1[…]

Smok Nord - pytania, proszę o pomoc :)

Witam! Posiadam pod’a Smok Nord Mam pytanie na[…]

iJust 3 - bateria - brak mocy?

Witam, od dłuższego czasu obserwuje że mój iJust 3[…]

Problem z Zeusem X

Siemanko ludzie, mam problem. Miesiąc temu zakupił[…]