EPF
By DamianNML
#1900092
Witam wszystkich!
Posiadam od 2 lat Smoka X8. Dziś napotkałem problem. Mianowicie gdy wyciągnąłem go, aby sobie pochmurkować, nie chciał się włączyć. (w tym e-p wystarczy 5 kliknięć; dioda miga zawsze na czerwono) Brakowało jakiejkolwiek reakcji ze strony tejże diody. Pomyślałem sobie, że rozładowany, lecz nawet gdyby był rozładowany, diody i takby się zaświeciły, po czym poinformowały, że bateria jest na wyczerpaniu. Więc tak i zrobiłem - podłączyłem, aby naładować sprzęcik. Okazuje się, że gdy podłączyłem, w/w dioda zaczęła szybko mrugać. ZAWSZE, ale to zawsze gdy jest ten smoczek ładowany, dioda świeci się non-stop.
Wiecie, co jest grane? Dodam jeszcze, że jakoś od niedawna, powiedzmy 3-4 miesięcy czułem, (niezależnie od liquidu) że tak jakby brakuje mu mocy. Słabiej działał.
Sam nie wiem o co może chodzić, podejrzewam, że jest coś z wejściem, A wy? Co myślicie?
Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź! :wink:
Awatar użytkownika
By Baryua
#1900095
To sprzęt z wbudowanym ogniwem, które niestety ma określoną żywotność, a Twoje widocznie przez te 3-4 miesiące słabego działania wydawało ostatnie tchnienia. Nawet jeśli ogniwo jeszcze nie padło, to zapewne niebawem się to stanie, a tymczasem bardzo możliwe, że sprawdziły się twoje podejrzenia i padło gniazdo USB. I tak miałeś ogromne szczęście, że trafiłeś na produkt Smoka, który działał tak długo.
By MarekTechVape
#1900603
Dokładnie jak kolega wyżej, dwa lata mieć jakiegokolwiek Smoka to i tak graniczy z cudem. Dlatego ja bym go w gablotce połóżył i jakimiś kwiatami obłożył. Co do tego czemu tak się stało, to nic dodać, nic ująć - stracił żywotność.
Awatar użytkownika
By Passion
#1900831
Jeżel i tak ma dwa lata to rzuć nim z całej siły o ścianę, może już dorósł do tego przez te dwa lata, żeby wzbić się w przestworza, w końcu to Smok, daj znać czy rozwinął skrzydła. :D :)
Exceed d19

Witam Was mam pytanie czy na początek ten exceed 1[…]

Smok Nord - pytania, proszę o pomoc :)

Witam! Posiadam pod’a Smok Nord Mam pytanie na[…]

iJust 3 - bateria - brak mocy?

Witam, od dłuższego czasu obserwuje że mój iJust 3[…]

Problem z Zeusem X

Siemanko ludzie, mam problem. Miesiąc temu zakupił[…]