EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Gołąbek
#1900037
Witam wszystkich. Szukałem informacji na forach ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Posiadam smok procolor 225w z górą baby v2 i strasznie szybko padają mi grzałki tzn. Przy pierwszym rozpaleniu ( po nocy) delikatnie czuć smak liquidu ale i też grzalke przez co zamiast przyjemności to boli gardło od tego. Po rozgrzaniu grzałki wszystko jest w porządku do momentu kiedy znowu przestanę palić na dłuższą chwilę. Co może być przyczyną? Moc palenia zazwyczaj ustawiam na niższe wartości niż to jest podane tak jak i omy i dalej tak samo. Dodam że zmiana grzałki nic nie pomaga a góra ma może z 2 tyg.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1900046
Z opisanych możliwych przyczyn stawiam tezę że za głęboko drip w gardło wkładasz. Stąd opisane objawy.
Awatar użytkownika
By Baryua
#1900088
Gołąbek pisze:delikatnie czuć smak liquidu ale i też grzalke przez co zamiast przyjemności to boli gardło od tego.

E-papierosa nie używa się dla przyjemności, tylko do zdrowszego od palenia papierosów zaspokajania nałogu nikotynowego - e-p to dużo mniej szkodliwa alternatywa dla tytoniu, a nie urządzenie do rozrywki.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1900096
Nie trzeba było na górze rozpalać ogniska po nocy, bo to nielegalne......, ups, zaraz zaraz.... nie przypadkiem chciałeś się na geograficznym forum zalogować?
Awatar użytkownika
By Baryua
#1900099
@Gołąbek Jeśli chcesz dobrze czuć smak liquidu to atomizery (nie góry) Smoka omijaj szerokim łukiem. Znam tylko jeden, który dobrze oddawał smak - Spirals, ale nawet on wypada gorzej od parowników (nie gór) RTA, czyli na kręcone grzałki. Nawet najprostsza grzałka z najprostszego drutu (banalnie łatwa do zrobienia) będzie oddawać smak lepiej niż fabryczne gotowce.
By Gołąbek
#1900313
Jeszcze nie bawiłem się w kręcenie własnych grzałek ale chyba czas najwyższy zabrać się za to. A aktualnie posiadam grzalke v2 s1 która jest zrobiona z tzw siatki i po kilku buchcach jest kocur ale właśnie najgorszy jest początek wapowania bo wtedy czuć ostro grzalke. I właśnie nie wiem czy to kwestia ustawień czy może liquidu. Cały czas kupuje gotowe premixy i jedynie nie miałem tej sytuacji gdy kupiłem nowy atomizer. Jedynie po wymianie grzałki zaczęło się coś takiego dziać. Idąc droga dedukcji może jednak coś nie tak robię przy wymianie grzałki? Jak u was wygląda proces wymiany grzałki na nową?
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1900316
Większość nie ma Smoków, nie korzysta z gotowych grzałek i nie kupuje premiksów. Dzięki czemu omijają ich takie problemy.
Nowa bateria, krótkie ładowanie.

Kupiłem KGO 1300mAh. Ładowarka ma na wyjściu 420mA[…]

Czy dobrze liczę, że by zmniejszyć moc bazy o poje[…]

Atomizer do MTL

Prosze o pomoc. Poszukuję atomizera na gotowe grza[…]

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż w d[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.