EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Instincts
#1899727
Witam

Niestety po 3 latach spokojnego pykania nadszedł czas w którym muszę rozstać się ze swoją ulubioną grzałka 1.8 Ohm. Brak dostępnych grzalek :( Wie ktoś może dlaczego nie produkują już ich i czym będę mógł je zastąpić. Palilem już na Clapton grzałkach do ijust i żadna mi nie podeszła.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1899795
Gabriel, to nie ten typ grzałki. Tritonowa 1,8 oma jest typową dopaszczówką z bardzo ciasnym przelotem, na małe moce typu 12W, a ta EC-N to znowu typowa DL. Tak że nie przypuszczam, żeby koledze pasowała zamiennie, w sensie jakości chmurzenia.
Poza tym - kolego Instincts - tritonowe 1,8 oma są nadal produkowane i sprzedawane, tylko trzeba użyć Google :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1899805
A to przepraszam. Źle zrozumiałem, myśląc że po 3 latach spokojnego pykania nadszedł czas na... DL. No to niech kolega zacznie się zastanawiać nad parownikiem na własne grzałki. Dobrym MTL-em ( według mnie ) jest Kayfun Lite 2019. Ostatnio go nabyłem i zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Na tyle pozytywnie że po paroletnim wapowaniu DL, powróciłem ponownie do wapowania MTL. A zrobienie i założenie do niego grzałki jest banałem.
By Instincts
#1899888
Dziękuję za odpowiedźi

Grzalekek 1.8 w PL raczej nie ma ostatnie kilka szt udało mi się dostać w edymie i na allegro.
Chyba faktycznie przyszedł czas na zmianę parownika kurde szkoda mi go, znalazłem od niego paragon i nie trzy tylko pięć lat bezproblemowego wapowania mija.
Mam system rta do niego ale nigdy nie udało mi się skręcić takiej grzałki jak ta 1.8ohm.
Może się skuszę na ten Kayfun Lite.
By Baryua
#1899890
W miarę ciasne są jeszcze ECML 0,75 oma, ale nie wiem jak z dostępnością. Może być ciężko, gdyż np. E-D wyprzedawał je kilka miesięcy temu po złotówce, a teraz już chyba nie ma ich w ofercie.
Wspomniany wcześniej Kayfun jest bardzo dobrym wyborem, nieco starsze modele również (np. v5, Prime, v3 Mini).
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.