EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By selter
#1899827
Witam
Otóż problem wygląda następująco:
Kupiłem 2 dni temu boxa tak jak w temacie czyli captaina pd270. Wszytko było ok, póki go nie podłączałem pod ładowanie. Ładuje USB, najnormalniejszą ładowarką od mojego telefonu. Zdecydowałem się na ten sposób ponieważ mój kolega posiada ten sam model boxa przez rok i kompletnie wszytko było ok. Też ładował USB. Tak więc zostawiałem boxa na noc na ładowanko rano wstanę i dosłownie jedna kreska została aby się naładował na maxa. Po rozmowie z kolegą uznaliśmy że coś jest nie tak. Na ekranie (podczas vapowania) pokazuje że baterie są na max naładowane lecz w każdej chwili mogę go podłączyć i będzie się lądował w nieskończoność. Chciałem dodać że beterie są nowe box to samo. Coś mam z tym zrobić czy to normalne? Kolega nie ma takiej sytuacji i nie wiem co teraz robić. Kij wie czy nie padnie po kliku dniach zastanawiam się nad reklamacją. Pomocy !
Filmik jak to wygląda tak dla pewności:
https://www81.zippyshare.com/v/yNGaAmTe/file.html
Awatar użytkownika
By bulit73
#1899833
selter pisze:Kij wie czy nie padnie po kliku dniach zastanawiam się nad reklamacją. Pomocy !

Przestań histeryzować :mrgreen: Oddaj go na reklamację.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.