EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By macieq03
#1899806
*CZAJNICZEK* Cześć *CZAJNICZEK*

Mam problem z jednym egzemplarzem Ruska. Podczas zaciągania dochodzi do zalewania bazy, i w następstwie do wycieku. Widać ciąg bąbelków powietrza. Wymieniłem oringi, komin w górnym decku siedzi pewnie.W końcu założyłem jednolity,duży baniak, niestety to nie pomaga. Wyeliminowałem w takim razie, wszystkie możliwe nieszczelności, które mogłyby być po stronie baniaka. Zostaje baza,co tam może być nie tak?
By Krasnal45
#1899809
Popracuj nad setupem i układaniem waty. Rusek potrzebuje waty minimalną ilość i ułożenia jej tak, żeby kanały były absolutnie drożne.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1899816
@Krasnal45 dzięki za radę. Na drugim rusku robię ten sam setup,na dwóch kaufunach lite również, problemu nie ma. Fakt napisałem w dziale dla początkujących :, ale już kilka razy układałem grzałkę (i nie od dzisiaj).
Raczej nie o to chodzi.
By Krasnal45
#1899820
:lol: Fakt, nie doceniłem Cię, przepraszam. W takiej sytuacji szukaj nieszczelności baniaka, usterki mechanicznej, bo raczej nic innego nie wchodzi w grę. Masz K Lite, porównuj jeden z drugim nawet z lupką w ręku. Zwróć uwagę na plastikowy baniaczek, lubiły pękać przy gwincie i łapały lewe powietrze.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1899828
Przeprosiny przyjęte :) Podmieniałem baniaki z K Lite, by wykluczyć właśnie te miejsca.zastanawiam się nad zaworkiem do tankowania?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.