EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Franz Maurer
Witam, jestem obecnie posiadaczem Smoka VapePena Plus, który ma w sumie więcej wad niż zalet. Po paru miesiącach ponownie rzuciłem go w kąt na rzecz analogów. Teraz poszukuję jakiegoś nowego sprzętu mieszczącego się w podanym w tytule budżecie.
Zasilanie:
Chcę coś mocniejszego od VapePena i w końcu coś w postaci moda, z oddzielną górą. Może być stick, chociaż preferowałbym boxa. Proszę zarówno o propozycje z wbudowanym akumulatorem, jak i wymienialnym, chociaż wiem że wiąże się to z dodatkowym kosztem.
Parownik:
Jeśli dobrze interpretuję definicję, to palę głównie dopaszczowo. Nastawienie 50/50 chmura/smak. Szczerze wolałbym coś na gotowe grzałki, jednak z tego co się orientuję, do droższych sprzętów są one drogie i kiepsko dostępne. Do kręcenia nie mam żadnych umiejętności ani narzędzi. Jeśli da się to ogarnąć w podanym budżecie, to mogą być też na samoróbki.
Ładowarka do akumulatorów:
Tylko w przypadku dołu z akusami, jak najtańsza spełniająca swoje zadanie.
Akusy:
Również tylko w przypadku odpowiedniego dołu. Takie, które nie wybuchną i zapewnią dzień palenia.

W podanej cenie chciałbym zmieścić cały zestaw. (+/-50pln)
Preferowałbym kupno w polsce. Zagranica też wchodzi w grę, ale coś bez PayPal.
Póki co w oko wpadł mi VooPoo Drag 2 ze standardowym parownikiem, chyba uforce t2.

Z góry dziękuję za opinie i propozycje.
By Piotrek97
fajny będzie np. Drag mini kit (z wbudowanym akumulatorem) 117w, 4500 mah, fajny atomizer na gotowe grzałki w zestawie, koszt 280 - 300 zł
albo Tesla 85w z tfv12 + grzałka t10 i masz spoko smak i chmure ;)
pozdrawiam
By Franz Maurer
Ten drag mini bardzo fajny, ale wiem zapewne wykonany równie słabo co inne dragi. Tesla to sprzęt który każdy poleca, jedyna rzecz która mnie od niej odpycha to ten steampunkowy wygląd. Ten smok na 4 akusy z Tfv16 to już dla mnie troszkę przerost formy nad treścią. Na edymie jest w tej chwili Asmodus Minikin v2 180w w cenie 199zł, wie ktoś coś na temat tego sprzętu?
By Franz Maurer
Panowie, złożyłem już całkiem fajny zestaw na edymie kiedy zorientowałem się, że jestem na wersji strony z odbiorem w punkcie. Nie wiedzieć czemu na Amerhanie nie ma połowy produktów, a niektóre są droższe nawet o 100zł. Doradzcie proszę jakieś inne źródło gdzie zamówię sprzęt z płynami, ewentualnie sam sprzęt a oleje gdzieś indziej. Czy w Polsce jest jakiś godny zaufania sklep prócz edymu? Skąd brać zza granicy, Aliexpress, Gearbest, Fasttech?
Awatar użytkownika
By Superlux
Franz Maurer pisze:Panowie, złożyłem już całkiem fajny zestaw na edymie kiedy zorientowałem się, że jestem na wersji strony z odbiorem w punkcie. Nie wiedzieć czemu na Amerhanie nie ma połowy produktów, a niektóre są droższe nawet o 100zł. Doradzcie proszę jakieś inne źródło gdzie zamówię sprzęt z płynami, ewentualnie sam sprzęt a oleje gdzieś indziej. Czy w Polsce jest jakiś godny zaufania sklep prócz edymu? Skąd brać zza granicy, Aliexpress, Gearbest, Fasttech?

Nie chcesz ( nie możesz ) odebrać w punkcie, nie chcesz płacić przez paypal...to zostaje Ci Ali, ich nierejestrowane paczki które lecą do Ciebie przez 40 dni i celnicy którzy nie wiedzieć czemu uwzięli się na prezenty z tego sklepu. Zamknąłeś praktycznie wszystkie furtki...

:drinkb
By Franz Maurer
Bardzo chętnie odebrałbym i w punkcie, ale najbliżej mam Warszawę, 100km. Jestem tam okazyjnie ciężarówką i nie mam możliwości jeździć po salonach. PayPal wchodzi w grę, mogę przecież to założyć, powiedz tylko jaki sklep/strona.
Smok rpm 40 nie włącza się

Elo mam smoka rpm wczoraj podpiąłem go do ładowani[…]

Nie wiem czy tak powinno być ale ...

Witam , chciałbym poprosić o pomoc kogoś bardziej […]

Hej :wink: Rozwazam zakup Tesla WYE 85W do mojeg[…]

Wybor boxa pod atomizer Smok TV 8 Mini

Hej :) Chcialem sie zapytac, czy box GeekVape Lu[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.