EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By SuwMar
Anonim76 pisze:Dostosowałem się do twojego poziomu .

Maskota pisze:To musiałbyś jechać windą pare lat

Anonim76 pisze:Ta . Na piętro frajerów

Nie ma to jak miła, weekendowa wymiana zdań. :lol:
Awatar użytkownika
By Cinmar
Niby kolega jakoś doświadczony, a jednak potrafi wywołać uśmiech :lol:
Kane00 pisze:mam juz jakies doświadczenie z e papierosami (...) chciałbym przejść na metode płuca-płuca.

Kane00 pisze:Boję się ustawić na mniej bo grzałkę spale, czy można ustawić na mniej ? Czy jest w ustawieniach opcja żeby dawał mniej chmury ?

Kane00 pisze:Instrukcja do MOD-a nic nie łumaczy, tylko jak coś ustawić ale nie tłumaczy co to daje.
Awatar użytkownika
By Baryua
Już widzę oczyma wyobraźni brukową (jak zawsze) okładkę FAKTu lub SUPER EXPRESSu:
"Instrukcja wyjaśnia jak zwiększyć moc, ale nie wyjaśnia jakie będą tego efekty!"
Awatar użytkownika
By jackas50
chrustold pisze:byc moze twoj organizm chce zwykle fajki sprubuj moze nadal wapowac ale zwykle fajki tez ale mniej niz wczesniej np 1papieros na 2 dni

... " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ".
Awatar użytkownika
By hrb
jackas50 pisze:
chrustold pisze:byc moze twoj organizm chce zwykle fajki sprubuj moze nadal wapowac ale zwykle fajki tez ale mniej niz wczesniej np 1papieros na 2 dni

... " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ".

Ale że o co chodzi? *BOJE SIE* Toż on ma SWÓJ język? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Baryua
etamek pisze:CO ROBIĆ ? ledy sie nie świecą. jednego juz rozkrecałem i całkiem sie popsuł. ZANURZYC GO CAŁKIEM W SPIRYTUSIE ?

Zamiast dopisywać w temacie "Ehpro Armor Prime problem z guzikiem", lepiej byłoby założyć "Ehpro Armor Prime problem alkoholowy".
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203

Witam ! Otóż od paru lat vapowalem na smoku big ba[…]

Smok Nord opinie

Hej, od pewnego czasu zastanawiam się nad Nordem, […]

TFV12 na niskiej mocy

Witam. Zastanawiam się nad kupnem TFV12. Pozostaje[…]

Coppervape Skyline RTA