EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By SuwMar
Anonim76 pisze:Dostosowałem się do twojego poziomu .

Maskota pisze:To musiałbyś jechać windą pare lat

Anonim76 pisze:Ta . Na piętro frajerów

Nie ma to jak miła, weekendowa wymiana zdań. :lol:
Awatar użytkownika
By Cinmar
Niby kolega jakoś doświadczony, a jednak potrafi wywołać uśmiech :lol:
Kane00 pisze:mam juz jakies doświadczenie z e papierosami (...) chciałbym przejść na metode płuca-płuca.

Kane00 pisze:Boję się ustawić na mniej bo grzałkę spale, czy można ustawić na mniej ? Czy jest w ustawieniach opcja żeby dawał mniej chmury ?

Kane00 pisze:Instrukcja do MOD-a nic nie łumaczy, tylko jak coś ustawić ale nie tłumaczy co to daje.
Awatar użytkownika
By Baryua
Już widzę oczyma wyobraźni brukową (jak zawsze) okładkę FAKTu lub SUPER EXPRESSu:
"Instrukcja wyjaśnia jak zwiększyć moc, ale nie wyjaśnia jakie będą tego efekty!"
Awatar użytkownika
By jackas50
chrustold pisze:byc moze twoj organizm chce zwykle fajki sprubuj moze nadal wapowac ale zwykle fajki tez ale mniej niz wczesniej np 1papieros na 2 dni

... " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ".
Awatar użytkownika
By hrb
jackas50 pisze:
chrustold pisze:byc moze twoj organizm chce zwykle fajki sprubuj moze nadal wapowac ale zwykle fajki tez ale mniej niz wczesniej np 1papieros na 2 dni

... " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ".

Ale że o co chodzi? *BOJE SIE* Toż on ma SWÓJ język? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Baryua
etamek pisze:CO ROBIĆ ? ledy sie nie świecą. jednego juz rozkrecałem i całkiem sie popsuł. ZANURZYC GO CAŁKIEM W SPIRYTUSIE ?

Zamiast dopisywać w temacie "Ehpro Armor Prime problem z guzikiem", lepiej byłoby założyć "Ehpro Armor Prime problem alkoholowy".
Awatar użytkownika
By PucH2
xBially pisze:Czy można wkręcić górę tf12 Prince do aliena 85w

Borowa10 pisze:Nie można, skutkuje to kara pozbawienia wolności do lat 3

I to by było na tyle czytając Monitor Rządowy oraz Dziennik Ustaw.
Awatar użytkownika
By SuwMar
kangaroo pisze:Czemu 99% społeczeństwa myli bezstresowe wychowanie z brakiem wychowania?

bulit73 pisze:Bo Ty jesteś tego przykładem :lol:
Awatar użytkownika
By Baryua
ProVaper3590pl pisze:pozyczylem mojemu kuzynowi mojego cuaio od czasu kiedy go odebrałem on dziwnie się zachowuje

Kuzynowi pewnie smutno lub po prostu jest rozdrażniony albo nawet wściekły, jeżeli zdążył się uzależnić. Takie zachowania są naturalne i nie ma w nich nic dziwnego.
Awatar użytkownika
By venom_666
SmakoszLiq pisze:Dziś zrobiłem sondę i zapytałem konkretnych osób które takowe premixy palą i opiszę ich sugestie na ten temat.

zabrzmiało jak zbieranie informacji od firm zajmujących się utylizacją *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By SuwMar
:lol: :kulam
Awatar użytkownika
By Krasnal45
venom_666 pisze:
SmakoszLiq pisze:Dziś zrobiłem sondę i zapytałem konkretnych osób które takowe premixy palą i opiszę ich sugestie na ten temat.

zabrzmiało jak zbieranie informacji od firm zajmujących się utylizacją *BOJE SIE*

A te "takowe", to do czegoś innego się nadają? 8)
Awatar użytkownika
By SuwMar
bulit73 pisze:
Nikotynos pisze:Coś tak czułem że ten wątek się dla mnie źle skończy. Dobra kończę, nie pogrążam się :-)

Ty już bardziej nie możesz się pogrążyć :mrgreen: No chyba, że znowu coś wymyślisz :zakrecony
Awatar użytkownika
By Nikotynos
SuwMar pisze:
bulit73 pisze:
Nikotynos pisze:Coś tak czułem że ten wątek się dla mnie źle skończy. Dobra kończę, nie pogrążam się :-)

Ty już bardziej nie możesz się pogrążyć :mrgreen: No chyba, że znowu coś wymyślisz :zakrecony
SuwMar, jak mogłeś! :D .To był zamierzona manipulacja otoczenia pod bekę, własnym kosztem. Poproszę teraz o zrzutkę po 5 zł na konto ; darmo języka nie będę strzępił za trafienie na beko-tablicę .
Awatar użytkownika
By SuwMar
@Nikotynos tu będziesz trafiał tylko i wyłącznie w gratisie. :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
Zawsze chciałem przeczytać tą księgę ale nigdy nie ma czasu na to.
Nikotynos pisze:Bo kto dobrze watę dziaba ten zamykania postów nabywa prawa (z czwartego listu Nośnikowca do Wapostołów).
Awatar użytkownika
By Nikotynos
PucH2 pisze:Zawsze chciałem przeczytać tą księgę ale nigdy nie ma czasu na to.
Nikotynos pisze:Bo kto dobrze watę dziaba ten zamykania postów nabywa prawa (z czwartego listu Nośnikowca do Wapostołów).
Nie jesteś jeszcze gotów mój synu, lecz wypatruj płomyka z atomizera, a będzie ci dane poznać całą prawdę
  • 1
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
Aegis legend low protection

Witam gdy próbuje załączyć aegisa legend caly cz[…]

Wątek wyodrębniony z tematu http://www.e-papierosy[…]

Witam, mam problem. Otóż dzisiaj kupiłem sobie pie[…]

Box kit do 200 zł

Dzień dobry. Tak jak w temacie, szukam jakiegoś ki[…]