EPF
Awatar użytkownika
By Darek1966
#1897422
Witam szanowne grono waperskie. Dojechał do mnie dziś footoon aqua master V2 Mtl i dl i jestem mile zaskoczony gdyż raczej oba style połączyć to hmmm, miałem przykład z steam crave gdzie Mtl było tylko z nazwy,tutaj wszystko chodzi tak jak powinno Mtl od ciasnego po luźny,dl niestety nie mam porównania,ale oddychać można. Wykonanie jest bdb baza dość duża więc możliwości spore smak oddaje bardzo dobrze (braid 3x0.2 mm ss316l. 17w) jakieś fotki jeśli potrzebne wstawię w środę bo komp mi wysiadł po ostatniej burzy
https://www.3fvape.com/306760-thickbox_ ... ameter.jpg
Link do tego parownika
Ostatnio zmieniony 17 cze 2019, 20:08 przez Darek1966, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1898382
Mam i ja.Jak czytam o czymś co jest do wszystkiego to wiem że jest też do niczego.Ale tu działa!!!! Ustawiając na max DL (4 kreska) jest przeciąg,idąc w dół od razu odczuwa się różnicę w sposobie wapowania.Ja jadę na 23W lekko za 3-cią kreską i co mnie zadawala to fakt że nie jest głośny,a dla mnie to wielki plus bo jednego czego nie cierpię to tego okropnego świstu zasysanego powietrza.Nie wiem jak smakowo będzie,dopiero pół baniaczka zużyłem,szału nie ma,choć nie jest źle,zobaczę po 2-3 baniaku.jak na razie przegrywa smakowo z Gear RTA.
Jeżeli ktoś lubi MTL ale raz na jakiś czas buchnąć sobie to Footoon jest idealnym rozwiązaniem.No albo w drugą stronę.Bo gdybym miał stwierdzić czy to baniak MTL z możliwością DL,czy odwrotnie,nie potrafiłbym ocenić.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.