EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By paulinkus1990
#1897650
Wymienilam grzalke bo stara byla dawno uzywana i czuc bylo spalenizne, wyczyscilam papierosa, nasaczylam nowa grzalke i papieros lezal nieuzywany pol godziny, troche nalalam olejku i mrygal mi 10 razy wiec podlaczylam go do ladowarki jak dojechalam do domu, ladowal sie wiele godzin co go bralam to mrugal 3 razy, czasami udalo sie pociagnac ale NIE ZACIAGNAC czyli ze nic nie czuc, znowu rozkrecilam wyczyscilam zakrecilam dobrze grzalke i znowu jest to samo!

Przy starej grzalce spalonej jest to samo.
Co mu dolega?????
By paulinkus1990
#1897654
Nie bardzo rozumiem. Trzymam sama baterie w reku, laduje papierosa bez niczego tylko baterie i dalej mruga. Na spalonej grzalce wczoraj dalo sie pociagnac a teraz cos fiksuje.

Czyscilam go, rozkrecalam ze 3 razy nie wiem o co mu biega jeszcze.

Nagle po wymianie grzalki na nowa ma takie jazdy. To jest conajmniej dziwne !
Awatar użytkownika
By bulit73
#1897655
paulinkus1990 pisze:Nagle po wymianie grzalki na nowa ma takie jazdy. To jest conajmniej dziwne !

Wymiana grzałki nic do tego mrugania nie ma. Po prostu tak się zbiegło.
Jeżeli masz jeszcze gwarancje, to go reklamuj.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1897656
bulit73 pisze:
paulinkus1990 pisze:Nagle po wymianie grzalki na nowa ma takie jazdy. To jest conajmniej dziwne !

Wymiana grzałki nic do tego mrugania nie ma. Po prostu tak się zbiegło.
Jeżeli masz jeszcze gwarancje, to go reklamuj.

Oj zdziwiłbyś się. To właśnie wtedy następuje 90% awarii mosfeta lub przetwornicy, albo obu naraz. To nawet nie jest budżetowy sprzęt a zbieranina odpadów elektronicznych. No ale kogo to obchodzi jak jest niby tanie, a lud tanie łyka jako dobre!
By paulinkus1990
#1897657
uzywalam takiego 2 lata az kupilam sobie drugi, ten lezal rok bo mnie nie bylo (mniejsza o to), dostalam go w rece i normalnie palilam tylko juz poczulam troche spalona grzalke wiec go odlozylam, po kilku dniach kupilam nowa grzalke zamoczylam ja i po pol godzinie jak chcialam zapalic to juz sie nie dalo.

To sie wydarzylo po wymianie grzalki.
Jak wkladam spowrotem ta stara grzalke to tez nie idzie.
Czasami zatrybi jak przycisne zeby zapalic ale nic nie wychodzi z ustnika.

Nie stac mnie na nowy.
Kupilam nowa grzalke i nowe olejki zeby moc z niego pokorzystac tak jak kiedyś.
By paulinkus1990
#1897661
Krasnal45 pisze:
paulinkus1990 pisze:Nie stac mnie na nowy.

W sumie same plusy z tej awarii, bo do analogów też nie wrócisz...



Nie chce mi sie wierzyc ze on nie dziala.

Uzywalam takiego samego modelu bardzo długo.
To jest moj drugi z tej serii.
I wiem ze te papierosy sa dobre bo tez mi go ktos kiedys polecil i chodza o nim dobre opinie.

Nie ma innego sposobu?
Mogl mi ktos sprzedac felerna grzalke?
By Krasnal45
#1897663
paulinkus1990 pisze:I wiem ze te papierosy sa dobre bo tez mi go ktos kiedys polecil i chodza o nim dobre opinie.

Taaa....... wystarczy tylko poczytać kilka wpisów na tym forum z ostatnich powiedzmy dwóch tygodni, analogicznych do Twojego, żeby się przekonać jakie one są dobre. No ale skoro Ty wiesz lepiej, to nie będziemy z Tobą polemizować :roll:
By paulinkus1990
#1897664
jeden chodzil mi 2 lata, drugi pol roku dopoki nie musialam go odlozyc, kolezanka tez uzywa bardzo dlugo i w kazdym punkcie w jakim kupowalam grzalke mowili ze to dobry sprzet, a jeden z nich to staly punkt do ktorego chodzilam od dawna.

jestem wiec pewna ze jest dobry.

Widze ze nie przeczytam tutaj nic konstryktuwnego.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1897667
paulinkus1990 pisze:Widze ze nie przeczytam tutaj nic konstryktuwnego.

To zacznij czytać ze zrozumieniem :wink: Próbujemy ci powiedzieć, że Smoki są dość awaryjne i ta przypadłość, co ją opisujesz, zdarza się im dość często.
Przejrzyj wątki w tym dziale problemy-techniczne-f502.html większość dotyczy Smoków.
By paulinkus1990
#1897688
Cinmar pisze:Ludzie, odpuśćcie. Najpierw sprowadzi Was do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
@paulinkus1990, jak chodzi i w dodatku jest dobry, to miłego wapowania. Skończ zawracać gitarę, jeśli dalej nie dociera. Jak widać, nie tylko facet może mieć coś z rycerza.


Do ciebie nie dotarl moj wątek.
By Maskota
#1897696
Skoro nie działa również na starej grzałce to nie pomyślałaś że ta nowa wcale nie jest winna? Jeśli nie pomyślałaś a widze że masz z tym większy problem niż ze smokiem to przeczytaj to
PucH2 pisze:Oj zdziwiłbyś się. To właśnie wtedy następuje 90% awarii mosfeta lub przetwornicy, albo obu naraz.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.