EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Debest
#1896262
Witam mam problem z baterią od smoka sticka v9 max kit. Niecały tydzień temu bateria w smoku rozładowała się w trakcie użytkowania, wszystko wygladało tak jak zawsze. Jednak mam teraz problem z ponownym naładowaniem. Bateria ładowała się już wiele godzin ale nic się nie zmienia. Podczas ładowana tak jak zawsze świeci się dioda na czerwono i czasem (co nie jest typowe) zmienia na żółty. Dodam że po przytrzymaniu przycisku dioda miga 5 razy a następnie zmienia kolor na zielony następnie żółty i wraca do czerwonego. Bateria nie reaguje w ogóle bez kabla zasilającego. Czy jest to jakiegoś rodzaju blokada albo informacja o zwarciu lub zalaniu? Czy moge coś zrobić z tym samemu, ponieważ gwarancja już się skończyła. Starałem się znaleźć coś w internecie ale bez zadowalającego skutku. Może rozwiązanie jest bardzo proste, a ja poprostu robie coś źle. Czy może ktoś mi z tym pomóc?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1896804
Debest pisze:Może rozwiązanie jest bardzo proste

Do koszalina. Smok R.I.P.
By Zaubster
#1897090
Ja też mam ten problem. W miejscu gdzie kupiłem tego papierosa powiedzieli mi że to nowy model i to zapewne jakaś wada fabryczna. Prawdopodobnie coś w baterii się odlaczylo bo w środku coś lata. Gwarancji miałem całe 5 miesięcy. Także dziś jadę kupić swojego pierwszego boxa.
Awatar użytkownika
By Timi
#1897097
Ja tam ze smoków to tylko tego od szewczyka Dratewki lubię. Tego, co to go pod Wawelem wypchanego postawili.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901129
Kris454549 pisze:A jak odebrałeś tą baterię ?

Skąd miał ją odebrać? Może sprawdzaj co piszesz :wink:
By mattoid1973
#1907425
Rozwiązaniem problemu polecanym na tym forum jest wymiana Smoka na coś nadającego się do używania. Poczytaj forum, dowiesz się jakie zasilania są uznawane za warte uwagi, przeglądając natomiast dział z problemami technicznymi szybko (mam nadzieję) zorientujesz się, że znakomitą większość tematów dotyczy tego, co w nazwie na Smok lub Ijust.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.