EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wojo1990
#1896574
Witam,tak jak w temacie,szukam zasilania do Merlina mini.Obecnie wapuję na około 15w,ale mój istick 20w umiera.Szukam czegoś w miarę małego,ale na wymienny akumulator.Nie potrzebuję wielkiego boxa na 2aku bo jak dla mnie to za duże po wyjściu z domu.Trafiłem na Tesle WYE 85w i Wismec'a p80.Co polecacie?
Czy umierająca bateria może powodować płytki smak,nawet max naładowana,ale już taka krótko trzymająca prąd?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By bulit73
#1896576
Wojo1990 pisze:Trafiłem na Tesle WYE 85w i Wismec'a p80.Co polecacie?

Polecać nie możemy ale Tesla ma wiele dobrych opinii.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1896578
Krasnal45 pisze:Istick Pico

Merlin mini ma 24mm i nie wejdzie :(
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1896586
WYE. Miałem obie (85 i 200, nie WYE 2) przeszło pół roku. Niezawodne, niezniszczalne (tak, plastik pozytywnie mnie zaskoczył). Pod koniec złapałem w jednej Tesli luz na gnieździe 510, a dopiero jak poszła w świat, dowiedziałem się, że poluzowała się nakrętka kontrująca :lol:.
Generalnie boxy warte uwagi.
By Wojo1990
#1896681
Powiedzcie mi jeszcze czy są tam jakieś ciekawe opcje w tej elektronice w Tesli 85w.Jest to jakas okrojona wersja tych mocniejszych po 200w?Czy przy powiedzmy dość częstym wapowaniu wytrzyma dzień?Narazie nie mam ładowarki do aku i planuję ładować przez USB.Myślę o tej z niższą mocą przede wszystkim ze względu na rozmiar.Przyzwyczaiłem się do tego isticka i nie chcę takich wielkich boxów na dwa aku.Dzięki za odpowiedzi.
By Maskota
#1896682
Nie ma ciekawych opcji ani też funkcji konsoli. Ma wszystkie te funkcje które potrzebne są do wapowania.
By Wojo1990
#1897265
Kupiłem Teslę WYE 85 w.Jestem zadowolony z tego sprzętu.Wygodnie leży w dłoni.Opcji więcej niż potrzebuję do wapowania.Ładna,biała w ciapki;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.