EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By PanCake
#1897198
Witam! Kupiłem jakiś czas temu Smoka Sticka v9 maxa. Do niedawna służył mi dobrze. Jednak gdy ostatnio zmieniłem grzałke zaczęło dziać się coś dziwnego(?). Zrobiłem tak jak zwykle czyli wyjąłem starą grzałke, wsadziłem nową(smok mini V2S1), zalałem tank liquidem odczekałem 30-40 minut, jednakże już po pierwszym zaciągnięciu się było czuć smak spalenizny. Po jakimś czasie zrobiłem to samo tym razem wsadzając grzałke smok mini V2S2 i historia się powtórzyła. Zaczęło się to dziać po tym jak na koncercie skakałem pod sceną z vapem w kieszeni ( tak wiem jestem idiotą). I teraz pytanie takie: Czy jest to kwestia grzałek, a może uszkodziłem jakoś w sposób mechaniczny swojego moda? czy uszczelki mogą mieć wpływ na coś takiego? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam. Mam jeszcze jedną grzałke nową zapakowaną V2S2 ale boje się jej zamontować, bo stanie się to samo. Czy ktoś ma pojęcie w czym może być problem?
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1897220
Absolutnie nie jest zbędny. Niepoprawny w formie - jak najbardziej, ale nie zbędny.
Napisz mechanikowi na forum, że nie działa ci dzyndzel nad tym wihajstrem, powodzenia.
I czy mnie boli? Z kolegami rozmawiaj jak chcesz, ale na forum tematycznym używaj poprawnej nomenklatury. Podpowiem: page/leksykon

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.