EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By czequs18
Witajcie.
Potrzebuje waszej pomocy.

Od 3 lat jestem w posiadaniu sticka Volish Carbon v2, a później dokupiłem neboxa od kangertecha.
Niestety, oba urządzenia przestały działać i przez to potrzebuje kupić coś nowego, lepszego.

Oczywiście każdy powie „poszukaj na forum lub google i znajdziesz coś dla siebie”.
Tak tez zrobiłem przeczytałem kilkadziesiąt opinii i obejrzałem jeszcze więcej filmików na YT (5 min opowiadania jak wygląda opakowanie) i dotarło do mnie, że się na tym kompletnie nie znam.

Kryteria poszukiwania:
-2 baterie – żeby wytrzymały mniej więcej cały dzień
- sprzęt, który wytrzyma za mną chociaż z 2 lata (mogę się spodziewać, że te ekrany dotykowe mogą się psuć, rysować)
-Parownik, do którego dokupię bez problemu grzałki, bo raczej nie będę robił ich sam (w sensie które pasują też od innych - jestem za granicą)
-fajnie by było jakby można było wlać 3-5 ml liquidu

Znalazłem coś, co mnie zaciekawiło:

Captain PD270v - inne baterie..
Wismec Sinuous V200
Asmodus Minikin Reborn 168W
Asmodus Minikin V2 180W
Smok x Pri v
Smok Epriv 3
Aegis Legend 200W
Tesla Wye 200W
Tesla POKER 218W
Tesla WYE 2 - problem z klapką ?

Parowniki:
TFV8 Big Baby
TFV8 x Baby
Asmodus c4,
Augvape Druga
Hellvape Drop Dead

Mam nadzieję, że ktoś jest w stanie mi pomóc skompletować jakiś dobry sprzęt, bo jak już wcześniej pisałem kompletnie się na tym nie znam.

Z góry dziękuję za pomoc! =)
Awatar użytkownika
By Cinmar
Przyłożyłeś się :D
Absolutnie nikt nie da Ci pewności, że jakikolwiek sprzęt wytrzyma dwa lata. Ale są rzeczy mniej lub bardziej awaryjne. Dlatego skreśl wszystkie produkty smoka.
Jeśli chodzi o zasilanie: sam wybierałbym między Minikinami, a WYE 200W (z naciskiem na WYE, bo to już znam i bardzo lubię). Konkretnie: bardzo niska awaryjność, świetne zarządzanie energią. W WYE waga jest też ogromnym atutem, a sam sprzęt jest trwały, nawet jeśli powłoka na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie delikatnej.
W wyborze parownika musisz zdać się na łaskę bardziej oblatanych w temacie kolegów, parowniki DTL to kompletnie nie mój rewir. Jednakże, samodzielne robienie grzałek nie gryzie, a odczucia smakowe są nieporównywalnie lepsze.
Zapomniałeś o akumulatorach i zewnętrznej ładowarce mikroprocesorowej. Akusy bierz od sprawdzonych producentów (i ze sprawdzonych źródeł): Sony VTC 5/6, LG HG 2, Samsung 25R. Naturalnie wskazane są przynajmniej 2 komplety.
Konkretny model ładowarki też wskaże Ci pewnie któryś z kolegów. Sam korzystałem z Golisi Needle 2 i Nitecore Intellicharger i4.
Awatar użytkownika
By bulit73
W temacie zasilań, podzielam wybór @Cinmar. Parowniki DL i jeszcze na gotowe grzałki, nie moja bajka.
Dodatkowo, coś na temat ładowarek adowarki-f194.html
By czequs18
Dziękuję za odpowiedzi,

Zgadzam się, że nie ma pewności czy sprzęt tyle wytrzyma ale np. kupując i just 2 /3 wiadomo z czym będzie problem.

Czyli w tym wypadku zostają mi 4 urządzenia:

- Asmodus Minikin Reborn 168W
- Asmodus Minikin V2 180W
- Tesla Wye 200W
- Tesla Wye 2

Parowniki:
TFV8 Big Baby
TFV8 x Baby
Asmodus c4,
Augvape Druga
Hellvape Drop Dead
Jeśli chodzi o robienie grzałek to stawiam, że na wszystko przyjdzie czas. :)

To nie jest przypadkiem tak, że najlepiej dobrać sobie parownik pod sprzęt lub na odwrót?

Która bateria będzie lepsza?
- Sony VTC5
- Sony VTC6
-Samsung 30Q
- 25R

Czy to tez zależy od urządzenia z którym działają?

Która ładowarka będzie lepsza?
- Nitecore Intellicharger i4.
- Golisi S2 2.0A Smart.
- Golisi Needle 2 Compact Mini Charger
- AWT L2 ?
- Xtar VC2

Niby wszystko jest proste ale tak naprawde jesli chce się kupić dobry sptrzęt to trzeba sie naprawdę troche pomęczyć..

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?
By gourmet
Moja rada - zamknij oczy i postaw krzyżyk na jednym z każdej kategorii. Każdy z nich jest dobrym wyborem, najlepszego wyboru po prostu nie ma. Zaoszczędzony czas i energię poświęć na grzałkologię, tu osiągniesz max. zysku. Nie wiem dlaczego w ładowarkach nie pojawiła się Liitokala 500.

Wątek wyodrębniony z tematu http://www.e-papierosy[…]

Atomizer pod smak

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jakie atomizery lu[…]

Pierwszy e papieros

Cześć. Mam ochotę kupić sobie jakiś sprzęcik do pu[…]

Profile Unity RTA

Witam, mam problem z uszczelka pod capem w profile[…]