EPF
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1896671
Pisz jak tam z przeciągiem sprawa wygląda *SMOKEKING* Ciasne MTL czy można też restrykcyjnie dopłucnie? No i pytanie czy w zestawie masz dwie bazy z różnymi otworami czy tylko jedną? Do klonów można dokupić bazę DL z dziurami 0,9 i 1,5mm, tak że... ten ... tego fajna sprawa. Na foto właśnie baza DL. A na marginesie - klony będą w wersji 23 i 25mm, czarnej i SS. Na razie widzę, że tylko jedna fabryka się za to wzięła.

Obrazek
By jaro19591
#1896672
Kupowałem wszystkie Taifuny w oryginale, ale teraz bym pomacał najpierw klona. Gdyby ktoś sprowadzał, chętnie bym się pisał.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1896683
Nałóg Totalny pisze:Pisz jak tam z przeciągiem sprawa wygląda *SMOKEKING* Ciasne MTL czy można też restrykcyjnie dopłucnie? No i pytanie czy w zestawie masz dwie bazy z różnymi otworami czy tylko jedną? Do klonów można dokupić bazę DL z dziurami 0,9 i 1,5mm, tak że... ten ... tego fajna sprawa. Na foto właśnie baza DL. A na marginesie - klony będą w wersji 23 i 25mm, czarnej i SS. Na razie widzę, że tylko jedna fabryka się za to wzięła.

Obrazek

Moim zdaniem ciasno idzie. Mi to odpowiada. Na największym cugu dasz radę w płuco ale niedługo :lol: :lol: :lol: W zestawie była 1 baza tylko.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1896684
jaro19591 pisze:Kupowałem wszystkie Taifuny w oryginale, ale teraz bym pomacał najpierw klona. Gdyby ktoś sprowadzał, chętnie bym się pisał.

Będę miał niedługo .
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1896712
Znajomy mnie wczoraj pytał czy nie chcę kupić tego cuda, ale ja już tylko dopłucnie jadę. Kupił na targach w Niemczech i chce sprzedać. Można powiedzieć że nówka, z dodatkową bazą DL. Jak ktoś coś to mogę skontaktować ;)

Cześć, kilka tygodni temu na rzecz rzucenia analog[…]

Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]

MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

[SOLVED]Szkło do Unity Profile RTA

Cześć Mam prośbę do posiadaczy Wotofo Unity Prof[…]