EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By BMajewski
#1883365
Witam,znudziły mnie już rożnego rodzaju owocówki(tytoniowych nie próbowałem),szukam nowych wrażeń i patrze na najlepszy sklep i znalazłem Premix Halo- Tribeca czy próbował ktoś już ten premix?smaczny,a może jakiś inny nie polecacie z ed? *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1883596
BMajewski pisze:Witam,znudziły mnie już rożnego rodzaju owocówki(tytoniowych nie próbowałem),szukam nowych wrażeń i patrze na najlepszy sklep i znalazłem Premix Halo- Tribeca czy próbował ktoś już ten premix?smaczny,a może jakiś inny nie polecacie z ed? *SMOKEKING*


Premix Tribeca - klasyka, która bardzo mi smakuje, a ja za tytoniówkami od jakiegoś czasu nie przepadam. Odparowałem 80 ml w 5 dni :)

Próbowałem jeszcze i mi smakowały: Prime15 - świetna klasyka dla miłośników tytoniu Virginia z arachidami oraz Malibu (coś a'la koktajl Malibu, którego nigdy nie piłem :)). Malibu prawdę mówiąc tyłka nie urwał, ale wyjarałem z przyjemnością. Jest delikatny Nie muli. Troszkę ananasa, troszkę rumu i troszkę czegoś tam jeszcze.

Do wszystkich tych premiksów dodawałem po 30ml gliceryny bez nikotyny (premiks jest 50:50, a ja używam 60VG:40PG).

Pozdrawiam i smacznego :)
By Wojo1990
#1896050
Podają żeby dolać 50ml bazy do tych premixów.Czy faktycznie wtedy jest wyczuwalny jakiś smak.Liquidy miały kiedyś super opinie.Czy te premixy mogą się im równać?
By mattoid1973
#1896062
Jeśli chodzi o Halo, to wapowałem tylko Tribecę i jak dla mnie jest ok. Rozrabiają zgodnie z instrukcją. Choć nie ukrywam, że wolę własną produkcję, zwłaszcza, że składniki są ogólnodostępne.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1896065
Sub Zero jest w porządku ale nie wiem, czy to twoje klimaty.
By Wojo1990
#1896155
Ok,dzięki.Przy kolejnym zamówieniu pewnie zamówię coś z halo i dam znać czy warto.Teraz wpakowałem się w virtusa,tragedia.Zmienili skład,zero smaku
By Maskota
#1896163
Wojo1990 pisze:Ok,dzięki.Przy kolejnym zamówieniu pewnie zamówię coś z halo i dam znać czy warto.Teraz wpakowałem się w virtusa,tragedia.Zmienili skład,zero smaku
Niczego nie zmienili a już nawet nie w apple piu. Daj mu troche odstać, bo wybełtaniu z bazą nikotynową niestety musi sie przegryzać
Awatar użytkownika
By BMajewski
#1896341
Siemka,widzę temat rozwojowy :D powiem tak kupiłem kilka tytoniówek i nie moja bajka wszystko kibel,chyba mam jakiś wypaczony kubeł smakowy.Ale może jakiś mieszanek posmakuje *SMOKEKING*
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.