EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Zabiela
#1861397
Oglądałem wczoraj i powiem szczerze że materiał jest mega dużym paliwem dla przeciwników e-palenia :?
https://panorama.tvp.pl/38736456/epapierosy-szkodza-tak-samo
Link do artykułu na stronie ACS Chemistry For Life:
https://www.acs.org/content/acs/en/pressroom/newsreleases/2018/august/e-cigarettes-can-damage-dna.html
Co o tym myśleć?
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1861399
A co myśleć o tym, że lekarz(?) mówi o szkodliwości gliceryny? A kto rozsądny wapuje bobra w temperaturach powyżej 260 stopni kiedy to dopiero akroleina ma szansę się wydzielić? Może zakazać też grilowania podczas którego akroleina występuje na porządku dziennym?
Kolejny żałosny artykuł na zlecenie BigTobacco.
Awatar użytkownika
By mister67
#1861400
Nic nie powiem, tylko zacytuję jeden z komentarzy pod filmem ;)

"Bzdura. TVP zrobili taki materiał bo rząd planuje podwyżki liqidiow do E-papierosow i muszą jakoś postraszyć obywateli żeby się nie buntowali. Takie materiały z wywiadami z rzekomo naukowcami są robione na zlecenie koncernów tytoniowych które mają przez E-papierosowy miliardowe straty."

Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1861403
Nie od dziś wiadomo że prezes i płaskoziemca oraz inne dziadki leśne to jarają. Teraz wiadomo że mają olbrzymie zmiany DNA na wyświetlaczu moda. TV nie kłamie :lol:
Awatar użytkownika
By witek67
#1861454
jeszcze za komuny w sklepach monopolowych i knajpach gdzie wpadało sie na browara musiała byc wywieszka ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU, w jednym ze sklepów była wywieszka "Alkohol zabija powoli" a pod spodem dopisane "... ale nam sie nigdzie nie spieszy",
moja odpowiedź dla dziennikarzyny co wypocił ten wywiad e-faje zabijają bardzo powoli ...... " ale mnie sie do cholery nigdzie nie spieszy"
a jak mi sie zmieni DNA to bede syczał jak wąż
By Dzwonu
#1896124
Dziś jest dzień bez papierosa. Przed chwilą oglądałem TVP info, i jakiś kretyn, chyba minister zdrowia powiedział, że jednak e-papierosy są tak samo szkodliwe jak zwykłe fajki. No ręce opadają, ciśnienie mi skoczyło. P I E P S Z O N E TVP. Jak ten kraj ma być normalny jak taki GNOM się wypowiada,normalnie nie mogę :palm :evil:
By Maskota
#1896132
Bo polscy ministrzy lepiej się znajoo niż zagraniczni naukowcy którzy przeprowadzali nad szkodliwością e-p badania. To tak samo jak z lekarzami, nasi wszystko wiedzą lepiej a skomplikowane operacje ratujące życie przeprowadza się w stanach płacąc grube setki tysięcy jak nie miliony. Dlaczego? Bo jednak u nas wiedzą i mają mniej niż to prezentują słownie w blasku fleszy jakiegoś szmatławca.
By Dzwonu
#1896139
No widzisz Maskota, w Anglii czy w Czechach da się nie siać propagandy i pomagać uzależnionym ludzią. A najlepsze było to, że e-papierosy szkodzą a w kierunku iquosa puszczali oko,że też szkodzi ale miej. Takie odniosłem wrażenie po tym reportażu. Kup iquosa bo to lepsze niż e-papieros kierunek BAT........
By Maskota
#1896143
Bo i bat i rząd ma z tego siano. Bat ze sprzedaży fajek a rząd z chorej stawki akcyzy za wyroby. Może i iquos nie dymi może nie ma tyle szkodliwych substancji co analog ale to nadal tytoń tylko w innej formie. A jak bardzo jest szkodliwy? Tego chyba jak dotąd nikt nie sprawdzał, moge się mylić bo moja wiedza dotycząca iquosów sprowadza sie jedynie do tego że wiem co to. Nie śledzilem tematu głębiej bo mi to nie było potrzebne.
DZIWNY SKLAD LIQUIDU

Kupilem dzisiaj premix Radler smak wiśnia mięta co[…]

Sigelei t200 firmware

Witajcie, W moim starym wysłużonym sigelei t200 zm[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Witajcie. Bardzo dawno mnie tu nie było, spowodowa[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.