EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By bercik1965
#1895987
Mam pytanie czy polecacie premixy z E dym, jeśli tak to które premixy waszym zdaniem są dobre smakowo
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1895990
Najlepsze są samogony.
Kiedyś strasznie pasował mi Hipzz Aloe Grape, ale w kilka dni grzałka nie nadaje się do użytku. Próbowałem kilka tygodni temu: masa słodzika, mdły, niewapowalny.
Smakowo całkiem znośny jest Heisenberg, z tym, że dosłownie zżera grzałkę. Po niecałym tygodniu zostają same wąsy, a wata ze środka samej grzałki się kompletnie dematerializuje :lol:. Serio.
By Krasnal45
#1895991
Tak, warto ich spróbować. Co do drugiej części pytania..... jeżeli ja lubię szpinak, to Ty też musisz? :wink: :mrgreen:
By Baryua
#1896003
Cinmar pisze:Najlepsze są samogony.
Święta prawda.

@bercik1965 Polecać nie możemy, możemy jedynie wyrażać własną opinię. W przypadku liquidów/premixów nie sugeruj się opiniami - to co jednemu smakuje, u drugiego będzie wywoływać odruch wymiotny. Nie sugeruj się też ceną, gdyż na najniższej półce można znaleźć bez problemu dobre (subiektywnie) płyny, jednocześnie na najwyższej można znaleźć niedobre (subiektywnie) płyny.
Awatar użytkownika
By bercik1965
#1896035
Krasnal45 pisze:Tak, warto ich spróbować. Co do drugiej części pytania..... jeżeli ja lubię szpinak, to Ty też musisz? :wink: :mrgreen:

Hihi akurat w tym temacie co do szpinaku to ja też go lubię. Wybrałem Virtusa Grejpfrut a w zasadzie próbowałem wszystkich oprócz tych najnowszych i mi podchodzą. Zakupiłem też Momo zobaczymy czy też podejdzie.
Awatar użytkownika
By bercik1965
#1896036
Cinmar pisze:Najlepsze są samogony.
Kiedyś strasznie pasował mi Hipzz Aloe Grape, ale w kilka dni grzałka nie nadaje się do użytku. Próbowałem kilka tygodni temu: masa słodzika, mdły, niewapowalny.
Smakowo całkiem znośny jest Heisenberg, z tym, że dosłownie zżera grzałkę. Po niecałym tygodniu zostają same wąsy, a wata ze środka samej grzałki się kompletnie dematerializuje :lol:. Serio.

Samogony jak je tworzysz? z czego jeśli to nie tajemnica?. Jestem laikiem i pomimo że E vapuję już kilka lat to zawsze zaopatrywałem się na wyspach od jakiegoś czasu wpadam do Edym lub vape shop i kupuję gotowce.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1896041
@bercik1965 jeśli nawet na początku nie będziesz chciał bawić się w robienie wszystkiego od podstaw, to możesz zakupić sobie jakąś dobrej jakości już gotową bazę. Do tego baza nikotynowa, jakiś dobry koncentrat lub aromat i wszystko. Będziesz miał większą kontrolę nad intensywnością smaku, brak dodatków w postaci wody, barwników i innych cudów, które upychają do swoich gotowych wyrobów producenci. No i będzie też przy okazji taniej. Warto się trochę zainteresować tematem.
Awatar użytkownika
By bercik1965
#1896045
E-Styx pisze:@bercik1965 jeśli nawet na początku nie będziesz chciał bawić się w robienie wszystkiego od podstaw, to możesz zakupić sobie jakąś dobrej jakości już gotową bazę. Do tego baza nikotynowa, jakiś dobry koncentrat lub aromat i wszystko. Będziesz miał większą kontrolę nad intensywnością smaku, brak dodatków w postaci wody, barwników i innych cudów, które upychają do swoich gotowych wyrobów producenci. No i będzie też przy okazji taniej. Warto się trochę zainteresować tematem.

Tak robię teraz, kupuję bazę, aromat, shota i mieszam np virtusa do którego dodaję 2 shoty 18 i dodaję do pełnej butelki bazę i jest ok. Przeglądałem forum i czytając posty stwierdziłem jednoznacznie, że robienie samemu liquidu to nie moja bajka. Dziękuję za info. Nie znalazłem konkretnego przepisu na własną produkcję.:)
By Krasnal45
#1896046
bercik1965 pisze:to jak mam odpowiadać lub pytać :)

Chodzi o pisanie dwóch kolejnych swoich postów jednego pod drugim. Masz opcję edycji:

Obrazek
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.