EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Suit
Cześć wszystkim / kopę lat.
Tak jak kiedyś przesiadłem sie z mechaników driperów, mesha i innych cudów na evica vtc mini + kangertech subtank mini,
to od kilku lat na takim zestawie siedzę, jest to proste i wygodne dla mnie. Grzałka RDA 5 zwoi , bawełna i gotowe.
Mój zestaw już swoje lata ma i się rozpada.
Ostatnio przeglądałem mody ale co się teraz dzieje to kosmos jakiś, wyświetlacze led jakieś grzałki clapton i cuda na kiju.
Pomożecie mi dobrać coś nowego, prostego w obsłudze z grzałkami do robienia samemu ?
Chodzi o moda i parownik.
Z góry dziękuje, nie linczujcie.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, 12:07 przez Suit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Baryua
Jeśli chodzi o mody to pierwszym skojarzeniem są niezawodne klasyki: Pico 75W, Tesla WYE 85W.
Nie wiem jaki przeciąg ma Subtank, ale myślę, że dobrym wyborem następcy byłby Kayfun v5.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Dokładnie j/w a z parowników dodałabym jeszcze Skylline.
Awatar użytkownika
By Suit
A coś z PL dystrybucji, kayfun napewno fajny ale trzeba zamowic, czekac i kosztuje 110 euro. Coś co maja w edymie np ?
Tesla wygląda ciekawie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
W dystrybucji PL nie ma nic ciekawego.
Najlepszą opcją jest parownik z forumowego bazarku, sprzęt z drugiej ręki nie gryzie.
Klona Kayfuna dostaniesz za około 100 PLN.
Awatar użytkownika
By Baryua
Jw.
A jeśli koniecznie ze sklepu to zerknij na materiały o Merlin Mini RTA i Wasp Nano RTA, może przypasują. Są dostępne w najlepszym sklepie (tj. E-dymie).
Awatar użytkownika
By Suit
To moze jednak sie skusze na tego kayfuna.
Jak widze te kolory gold albo rainbow to mi sie płakać chce, dużo dzieciakow z podobnymi widze na ulicach...
Kupilem kiedys goblina mini, ale przerosło mnie to, za duzo zabawy i ciągłe wycieki.
Czyli tesla + oryginalny kayfun v5.
Mam nadzieje ze dobrze sie taki zestaw spisze.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
@Suit napisz do kolegi @bulit73, zdaje się że miał do sprzedania ori Kayfun v5
Przyjemna atmosfera

Mam do zaoferowania fajne noclegi w pensjonacie cz[…]

Jak myć ręce? Instrukcja mycia rąk [obraz_800[…]

Exceed d19 pytanko

Witam dzis za kupilem d19, właśnie go podłączyłem […]

Adam M czyli Haze na YT Krótki przegląd pa[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.