EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By yedrek
#1895699
Witam

Jakie polecacie zasilanie na jedno ogniwo?? szukam czegoś małego i poręcznego zastanawiałem się nad SMOK OSUB 80W lub SMOK PRIV V8. W tym momencie posiadam Volish Alpha więc nie jestem jakimś wymagającym palaczem :) Tak jak pisałem szukam czegoś na jeden akumulator poręcznego i małego i jakby to powiedzieć bezobsługowego bezproblemowego - ładujesz lub wymieniasz akumulator, zalewasz, palisz :) nie kręcę grzałek nie bawię się watami i innymi takimi :) mile widziany wyświetlacz chociaż ze stanem baterii :) dzięki
By Baryua
#1895706
@yedrek Polecać nie możemy, ale w mojej opinii w.w. Pico 75W byłby bardzo dobrym wyborem. Godna uwagi jest również Tesla WYE 85W.
By Dzwonu
#1895713
A ja dodam jeszcze, że Tesla WYE 85W ma bardzo dobry konektor 510.Który nie jest wciskany na prasie tylko kontrowany nakrętką w obudowie. A do tego jeszcze konektor jest zabezpieczony silikonową uszczelką. W razie powodzi z atomizera i zalania gwintu 510 nie zaleje elektroniki.
By yedrek
#1895724
przejrzałem podane propozycje i istick pico jednak troche zbyt duży tzn za szeroki, Tesla nawet fajna a co myślicie o tych smokach o których pisałem wyżej?? miałem kiedyś smoka g priv 2 i strasznie ciekło z dolnego air flowa potrafił przez noc cały liquid wysikać :/
By rebeliant86
#1895725
Odemnie rownież głos na Wye 85. Mam i jestem z niego bardzo zadowolony. Nawet TC mi na nim lepiej smiga niż na DNA.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1895732
yedrek pisze: istick pico jednak troche zbyt duży tzn za szeroki

:shock: Może najpierw sprawdź jego wymiary, albo obejrzyj na żywo, a nie pisz farmazonów...
By Baryua
#1895738
yedrek pisze:istick pico jednak troche zbyt duży tzn za szeroki
Pico ma 70,5x45x23 mm, ALE ma zaokrąglone boki i dobrze leży w dłoni. Miałem niedawno w ręku moda 75x35x22 mm, ALE był prostopadłościanem - w ręku leżał dużo gorzej i mimo dużo mniejszej objętości wydawał się szerszy/większy przez swoją kanciastość. Tesli nie macałem, więc o niej nie mogę się wypowiedzieć.
yedrek pisze:co myślicie o tych smokach o których pisałem wyżej?? miałem kiedyś smoka g priv 2 i strasznie ciekło z dolnego air flowa potrafił przez noc cały liquid wysikać :/
Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na temat jakości 90% (nie 100%, bo czasem można trafić na porządnie działający) produktów od Smoka. Co najmniej raz w tygodniu pojawiają się pytania związane ze źle działającym/zepsutym po 1-2 miesiącach lub nawet po tygodniu Smokiem, a z Pico albo Teslą nie przypominam sobie kiedy ostatnio się pojawił jakiś prawdziwy problem.
By yedrek
#1895756
Krasnal45 pisze:
yedrek pisze: istick pico jednak troche zbyt duży tzn za szeroki

:shock: Może najpierw sprawdź jego wymiary, albo obejrzyj na żywo, a nie pisz farmazonów...


ehhh... skąd ta pewność że nie widziałem?? skoro mowie że za szeroki to za szeroki jak dla mnie oczywiście a oznacza to że szukam czegoś bardziej kompaktowego
Awatar użytkownika
By hilton1
#1895759
Może Joytech Espion 80W. Mam i jestem zadowolony. Już nie pamiętam dokładnie , ale chyba akumulator jest w komplecie, nie będziesz musiał ponosić dodatkowych kosztów na jego zakup. Większość modów sprzedawana jest bez akumulatora.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1895767
hilton1 pisze: Większość modów sprzedawana jest bez akumulatora.

I jest to rozwiązanie lepsze, niż dodanie akumulatorów wątpliwej jakości.
By Baryua
#1895770
Maskota pisze:Bardziej kompaktowego już nic raczej nie znajdziesz
Otóż to. Są węższe mody, ale są większe (wysokość i grubość) i przeważnie kanciaste.
@yedrek Zobacz Sinuous P80 albo V80.
By yedrek
#1895790
hilton1 pisze:Może Joytech Espion 80W. Mam i jestem zadowolony. Już nie pamiętam dokładnie , ale chyba akumulator jest w komplecie, nie będziesz musiał ponosić dodatkowych kosztów na jego zakup. Większość modów sprzedawana jest bez akumulatora.


O i ten jest dość fajny ten wismec również a jaki atomizer do tego w waszej opinii jest dobry poza stockowym?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.