EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By LoKo6264
#1895702
Witam,
Swoją przygodę z własną produkcją liquid'ów zacząłem od firmy inawera, następnie poszedłem w coś innego, czym były Full Moon'y, po których słodkości mam już dość. Teraz miałem aromaty ze świetniej wg mnie firmy - Los Aromatos(zwykle i premium) , większość z zamówionych aromatów od nich bardzo mi podpasowała. Jednak chciałbym pójść krok dalej i wypróbować coś kolejnego, najlepiej pokroju Los Aromatos, niżeli wracać się do tego co było. Jakiej firmy aromaty obrać teraz? Najbardziej spodobała mi się Big Mouth, jednak cena 20 zł za 10ml aromatu, który robi się w stężeniu 10%, nie zachwyca.
Parę wymagań:
- cena maksymalnie 15 zł/10ml
- smaki tylko owocowe (najlepiej z chlodzikiem jak w LA, ale niekoniecznie)
I jeśli się da jeszcze takie firmy znaleźć, to najlepiej gdyby było to coś pokrojLA/BM, gdzie jest kilka smaków już w aromacie wymieszanych razem, a nie sam jeden smak jak to jest zazwyczaj w inawerze.
Co polecacie? :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1895703
LoKo6264 pisze:Najbardziej spodobała mi się Big Mouth, jednak cena 20 zł za 10ml aromatu, który robi się w stężeniu 10%, nie zachwyca.

Do ceny gotowego lq to i tak taniocha.
Wejdź na vapelab.pl
By LoKo6264
#1895709
Niby tak, ale robię to w litrach i na tą skalę, nawet jeśli wychodzi wtedy 1 zł więcej na 10ml samogonu, to litr samogonu równy już jest 100 zł, a tyle ulicą już nie chodzi.
By LoKo6264
#1895715
W zasadzie to nie robię tylko dla siebie, ale też dla.innych, w tym wypadku starcza mi litr samogonu na miesiąc do dwóch w zależności od znajomych. Z inawera i full moonami zajęło to po 2 miesiące, jak nie ponad, a z LA niecały miesiąc.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.