EPF
By Gienio
Witam, przyszedł do mnie mod zakupiony podczas promocji Black Friday, niestety nie za bardzo chce działać :x
Posiadam baterie tzw. ''laptopówki''. Sprawdzając napięcie na multimetrze mają cały czas od 4.01v do 4.13v - 4.20v.
Gdzie leży problem ? Otóż problem jest taki że baterie naładowane do końca, włożone do moda zamiast normalnie działać to wyświetla mi się komunikat "Check Battery". Dodam że te same baterie działały w iStick Pico i iStick 100w. Jeżeli już załapią to na sekundę, na modzie pokaże napięcie 1.48v i znowu jest komunikat "Check Battery". Za tydzień - 1.5 tygodnia i tak będę miał VTC5/LG HE4 / Samsung 25r ale do tego czasu chciałem przetestować ten sprzęt ;x Jakieś pomysły ?
Dodaję zdjęcia z multimetru żeby nie było że ściemniam :v
Obrazek
By skaecik
A jaką masz grzałkę zamontowaną?

Wytapatalkowane
By Gienio
Bez parownika mam ''Check Atomizer". Sprawdzałem na dripperze Derringer od Tobeco, Dodge v3 i tanku od iJusta 2 mini. Wszędzie to samo. Wsadziłem baterię do ładowania ok. godziny 14, naładowała się w 60-70% i jak na razie nie wyskakuje ten błąd, nawet udało mi się zrobić pierwszego bucha ! :lol: Możliwe też że wina baterii, bo ta pochodzi z innego modelu. Napisze co i jak gdy naładuje się do końca :)
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Kup porządne wysokoprądowe akumulatory i problem zniknie. Laptopowe mają za małą wydajność prądową. Te w powerbankach są jeszcze słabsze. Szukaj akusów z prądem rozładowania od 10A (to absolutne minimum) w górę.
By Sharax
Wiem ze pisze troche po czasie xD ale mi wyswietla to samo na baterii awt imr 18650.
Kupiłem go noe dawno i nie wiem czy wyposażyć się w pożądną ładowarke bo usb cos nie styka czy kupic nowy akumulator bo nie wiem co może być przyczyną
Szkło do Vape pen 22

Witam, chciałem zapytać czy bulb glass od vape pen[…]

COLORIZER

Witam, używał ktoś może kiedyś colorizerów do kolo[…]

ijust 3 bateria

Mam problem z ijustem 3 a dokładniej z jego bateri[…]

Witam mam problem z baterią od smoka sticka v9 max[…]