EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By makojh1
#1895535
Witam,
posiadam smoant charon mini (uszkodzona elektornika) i oto moje pytanie. Gdzie mógłbym kupić do niego elektronikę lub kto by posiadał ją na sprzedaż? Dodam, że ekran działa w 100%.
By Maskota
#1895541
O tak mniej dramatu więcej brokatu. Myślisz że ktoś ma elektronike do niego skoro pada ona szybciej niż wyświetlacz lub? Kup nowego boxa i po sprawie bo elektfoniki to tego wynalazku raczej nie znajdziesz
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1895542
@makojh1 ty za to zaświeciłeś jasno jak słońce odbite od krawędzi porcelanowego tronu. Cwaniakowaniem nic nie ugrasz. Chociaż nie, ugrałeś tyle, że pomocy nie dostaniesz ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1895545
makojh1 pisze: Gdzie mógłbym kupić do niego elektronikę lub kto by posiadał ją na sprzedaż?

Samej elektroniki raczej nie dostaniesz. Chyba,że ktoś ma uszkodzoną całą resztę a elektronika jest sprawna.

p.s. Daj ogłoszenie na naszym bazarku. Może komuś zalega.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1895546
makojh1 pisze:@Cinmar Kulturalnie zapytałem i oczekiwałem konkretnej odpowiedzi.

I konkretną odpowiedź dostałeś. Taki urok tego forum, bo wielu użytkowników ma cięte jęzory, a wiedzę jeszcze większą. Więc zamiast unosić się dumą, czy czymkolwiek innym, po prostu przyjąć odpowiedź na klatę, bez zbędnej aroganckiej pyskówki.
Gdybyś trochę poczytał forum, zrozumiałbyś co tu czasami się dzieje przy wysypie jednopostowców.
Pomimo formy, to @Maskota w sumie ma rację. Sam osobiście sprzętu z tej półki raczej bym nie naprawiał w przypadku awarii elektroniki.
By Maskota
#1895549
Tylko zanim zaczniesz go używać to się doszkol troche jak używać mechanika. Bo jestem na 99proc pewny że wiedze masz taką że będziesz dupe łokciem podcierał ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.