EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Babata
Witam, szukam opinii na temat papierosów usta-płuca. Aktualnie posiadam alpha mini i powiem szczerze że jestem zadowolona z użytkowania mam tylko jedno ale słaba bateria. Czy ktoś mógłby mi polecić coś z bardziej wydajną baterią?
PS. Alpha to mój pierwszy e-papieros, wcześniej paliłam papierosy
Awatar użytkownika
By Cinmar
Polecić nie.
Nie ma tak łatwo. Masa rzeczy była wałkowana na forum wielokrotnie. Poczytaj, przyjdź z konkretnymi pytaniami, wtedy być może coś zadziałamy.
By Babata
Jestem totalnie zielona w tym temacie, dlatego też prosiłam o poradę na tym forum ale jak widać są tu tylko wielbiciele dużej chmury...
Awatar użytkownika
By Cinmar
Babata pisze:Jestem totalnie zielona w tym temacie, dlatego też prosiłam o poradę na tym forum ale jak widać są tu tylko wielbiciele dużej chmury...

Nooo, zwłaszcza ja (i nie tylko) z syreną i grzałką >1 om :lol:
Nie udało Ci się nikogo podpuścić do podania gotowca ;)
Jak jesteś zielona, to poszukaj i poczytaj, takich tematów jest masa. Tym razem księżniczka nie dostanie wszystkiego na tacy. Mamy weekend, więc kelnerzy mają wychodne.
Puch dał bardzo dobry trop, sprawdź go. W razie wątpliwości pytaj o konkretny sprzęt, pomożemy.
Chyba że bardzo, ale to bardzo Ci się nie chce, to nam tym bardziej.
By mattoid1973
Tak sobie tylko głośno myślę, ale...
Małolaty zwęszyły, że niewiele się tutaj dowiedzą, więc podają się za kobietę i już w pierwszym poście jest zastrzeżenie, że "paliłam papierosy".
Wiem, wiem, to pewnie tylko taka teoria spiskowa i nie mam racji, ale nie wierzę, że dorosłej kobiecie nie chce się poświęcić odrobiny czasu, żeby zacząć zgłębiać temat i zadawać konkretne pytania. Facetowi prędzej bym uwierzył.
By marti701
Z Volish Alpha mini trochę nie pasuje na małolata Grzałka 1,4 oma 9-13W.
Jeśli jesteś zadowolona, to dokup tylko boxa do tego parownika np. iStick Pico, Mega Volt, Vaporesso Tarrot Nano itp. Ustawisz 11-12W i nadal będziesz szczęśliwa
Awatar użytkownika
By Cinmar
mattoid1973 pisze:Wiem, wiem, to pewnie tylko taka teoria spiskowa

Czy teoria, czy nie, gonić wszystkich do lektury i problem z głowy. Bo albo ktoś sam sobie znajdzie czego potrzebuje (opcjonalnie dopyta, gdzie chętnie pomożemy), albo odpuści i zniknie, a nam przecież bez różnicy :D
Awatar użytkownika
By E-Styx
mattoid1973 pisze:nie wierzę, że dorosłej kobiecie nie chce się poświęcić odrobiny czasu, żeby zacząć zgłębiać temat i zadawać konkretne pytania. Facetowi prędzej bym uwierzył.

O żesz... Czuję się zdyskryminowaną "pciom". Nasyłam na Ciebie latarnika.
Awatar użytkownika
By Baryua
Przestańcie robić śmietnisko z trawnika! Nie chcecie pomagać - ok, ale nie twórzcie spamu, w którym każecie przeszukiwać forum pełne identycznego spamu o szukaniu. To nie lenie zaśmiecają forum, tylko ich fanatyczni wrogowie, bo na 1 post zielonego lenia przypada co najmniej kilka postów z bezużytecznym spamem o kelnerach, teoriach spiskowych itp.
Cinmar pisze:odpuści i zniknie, a nam przecież bez różnicy :D
Mów za siebie. Skoro Tobie nie robi różnicy to "odpowiadaj" na pytania zielonych w jednym poście, jednym zdaniem: "Kup sobie papierosy i wyp**aj z mojego trawnika." - w ten sposób ograniczysz tworzenie bezsensownego spamu, przez który muszą się przedzierać ci, którzy szukają informacji, a tych jest zdecydowanie więcej niż leni. "Jak jesteś zielona, to poszukaj i poczytaj, takich tematów jest masa." - niby tak, ale 90% tego materiału to w.w. spam.

@Babata bardzo dobre rozwiązanie zaproponował marti701. Pico (solidny, mały sprzęt) jest do kupienia na bazarku, PucH2 podrzucił linka. Jeśli nie jesteś przekonana do moda i chcesz coś prostego to możesz kupić samą baterię np. Joyetech Exceed D19 (są w E-dymie), ma ona prawie 2x większą pojemność od Alpha mini.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Baryua pisze:Mów za siebie.

Zasadniczo to właśnie robię.
Baryua pisze:Skoro Tobie nie robi różnicy to "odpowiadaj" na pytania zielonych w jednym poście, jednym zdaniem: "Kup sobie papierosy i wyp**aj z mojego trawnika."

W tym momencie trochę Cię poniosło. Primo, nie poczuwam się do "mojszości" trawnika bardziej niż ktokolwiek inny. Secundo, nieszczególnie mnie interesuje kto co robi ze swoim ajdżastem, a to i tak mniejsze zło niż analogi.
Baryua pisze:ci, którzy szukają informacji, a tych jest zdecydowanie więcej niż leni. "Jak jesteś zielona, to poszukaj i poczytaj, takich tematów jest masa." - niby tak, ale 90% tego materiału to w.w. spam.

Jeśli chodzi o pierwsze zdanie, mam wręcz odwrotne wrażenie, ale nikt statystyk nie prowadził, więc negował nie będę. Odnośnie drugiej części: jak ktoś chce, to wartościowe informacje znajdzie, bez zbędnych pytań. Maskotka potrafił, ja potrafiłem, masa innych pewnie też. Myślę, że godziny spędzone na samym czytaniu starych tematów mogę już liczyć w setkach, a sam miliona rzeczy jeszcze nie wiem. A jeśli będę chciał się dowiedzieć, to pewnie przebiję się przez spam po raz kolejny i znajdę to, co mnie interesuje. Jak ktoś będzie chciał mieć powód do marudzenia i wykrętów, że znaleźć nie może - to będzie go miał.

Baryua pisze:To nie lenie zaśmiecają forum, tylko ich fanatyczni wrogowie, bo na 1 post zielonego lenia przypada co najmniej kilka postów z bezużytecznym spamem o kelnerach, teoriach spiskowych itp.

Na post lenia przypada kilka - absolutnie tak. Często nawet więcej niż kilka. Ale lenie nie zaśmiecają forum? Wolne żarty. Naturalnie, inni (w tym oczywiście ja, żebym nie musiał później tłumaczyć) dokładają swoje cegiełki, ale to nie wina leni :lol:. Ja rozumiem, że można komuś coś podpowiedzieć. Był tu nawet taki leń, który żalił się, że w innym temacie komuś pomogli, a jemu nie chcą. Należy się takiemu jednemu z drugim coś poza ironią? Tak, jedynie ignorowanie (nawiasem mówiąc, nawet warte zastosowania). Leń nie jest bogu ducha winnym nieborakiem, którego ci źli chcą zgnębić, a elementem zapalnym. A później leci z górki. Zauważ, że bez lenia, nie byłoby ani zbędnego tematu wałkowanego X razy na forum, ani bezsensownego spamu.

A generalnie za cały post Ci dziękuję, skłania do drobnych refleksji.
By Babata
marti701 pisze:Z Volish Alpha mini trochę nie pasuje na małolata Grzałka 1,4 oma 9-13W.
Jeśli jesteś zadowolona, to dokup tylko boxa do tego parownika np. iStick Pico, Mega Volt, Vaporesso Tarrot Nano itp. Ustawisz 11-12W i nadal będziesz szczęśliwa

Dziękuję bardzo za pomoc☺️
Szukałam, czytałam itd ale jak dla mnie to wszystko jest takie samo i w dodatku każdy jeden z polecanych w necie zadymia cała chatę...
bardzo dziękuję, chociaż wiem czego szukać ☺️
Awatar użytkownika
By bulit73
Babata pisze:Szukałam, czytałam itd ale jak dla mnie to wszystko jest takie samo i w dodatku każdy jeden z polecanych w necie zadymia cała chatę...

Ale Ty nie masz szukać w necie, tylko poczytać forum :wink:
Chociażby, watki w tym dziale zakup-e-papierosa-f55.html
By Babata
:lol: 8) :lol: :lol: :lol: *SZUKAJ* *SZUKAJ* *SZUKAJ* *SHOCK* *VAMPIRE* *MUR* *STOP*
bulit73 pisze:
Babata pisze:Szukałam, czytałam itd ale jak dla mnie to wszystko jest takie samo i w dodatku każdy jeden z polecanych w necie zadymia cała chatę...

Ale Ty nie masz szukać w necie, tylko poczytać forum :wink:
Chociażby, watki w tym dziale zakup-e-papierosa-f55.html

Dzięki, napewno poczytam☺️
By marti701
Babata pisze:
marti701 pisze:Z Volish Alpha mini trochę nie pasuje na małolata Grzałka 1,4 oma 9-13W.

Dziękuję bardzo za pomoc
Szukałam, czytałam itd ale jak dla mnie to wszystko jest takie samo i w dodatku każdy jeden z polecanych w necie zadymia cała chatę...
bardzo dziękuję, chociaż wiem czego szukać

Jeśli jesteś zadowolona z parownika to dokup tylko boxa. Jeśli chcesz zmienić też parownik, to proponuję Exceed D19 z grzałką 1,2 oma. Fajny parowniczek do spokojnego wapowania usta-płuca.

Obrazek

Mega Volt z Exceed D19. Porównanie wielkości do pudełka zapałek
By Babata
Nie miałam pojęcia że można podłączyć moda pod mój atomizer :lol: ale już mam, trochę śmiesznie to wygląda :lol: ale jest super. Dzięki wielkie za pomoc :wink: :wink: :wink:
Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]

MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

[SOLVED]Szkło do Unity Profile RTA

Cześć Mam prośbę do posiadaczy Wotofo Unity Prof[…]

Cześć, kilka tygodni temu na rzecz rzucenia analog[…]