EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By GARGONA100
#1895457
Witam
Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Do tej pory korzystałem z atomizerów z pojedynczą grzałka a że nie mogę znaleźć zaślepki jednego kanału do Griffin 25 mini (jak ktoś ma na zbyciu to odkupie) to powinienem zmniejszyć moc liquidu czy nie przejmowac się i vapowac jak na pojedynczej grzałce?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1895459
GARGONA100, się nie przejmuj. Wapuj jak na pojedynczej. :mrgreen:
No chyba, że: satysfakcja zaprze Ci dech, masz lq o mocy 12 mg/ml, bo dotąd fakt, wapowałeś na pojedynczej ale i dopaszczowo
lub sama myśl o tym podwójnym szczęściu Cię poddusi,
to wtedy zmniejsz moc liquidu i dalej się nie przejmuj i sobie wapuj. :lol:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1895466
No, to teraz spójrz jeszcze raz na odpowiedź Krasnala.
Twoje płuca same dadzą Ci znać czy aktualna moc Twojego liquidu jest ok, czy jednak warto ją zmniejszyć. :wink:
By GARGONA100
#1895469
Nie myślimy chyba o tym samym, chodzi mi o ilość nikotyny która przyswoje w ciągu dnia. Wiem że jak jest jej zbyt dużo to będę kaszleć, ale staram się zejść do minimum z mocą i stąd takie pytanie...
By Krasnal45
#1895470
GARGONA100 pisze: Wiem że jak jest jej zbyt dużo to będę kaszleć,

To tak nie działa. Organizm bardzo szybko pozbywa się nikotyny. Ta która wchłonąłeś rano, to wieczorem dawno jej już nie ma. A kaszel jest bardziej efektem wchłaniania innych substancji zawartych np. w dymie papierosowym.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.