EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dzikawiolettka123
#1895297
Witam, mam problem z nowym ijustem 3, przy pierwszych włączeniach strasznie się nagrzewał a dym był na tyle gorący że palił w gardło. Miałam nadzieję, że to może wadliwa grzałka, ale po wymianie na drugą, która była także dołączona do zestawu, problem nie zniknął. Czym to może być spowodowane i co z tym zrobić? :/
W dodatku wylewa się z niego liquid w dość sporych ilościach.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1895317
Jak napisał kolega wyżej, oddaj i kup coś normalnego. Ajdzasty czy też inne smoki. to jednorazowy szmelc.
By Baryua
#1895318
Dzikawiolettka123 pisze:strasznie się nagrzewał a dym był na tyle gorący że palił w gardło.

Skoro nie nadążasz z zaciąganiem na sprzęcie typu wytwornica dymu, przez co wszystko w nim się przesadnie nagrzewa, to zakup coś o mniejszym przeciągu i mocy, np. Exceed D19 albo Innokin Endura.
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1895410
:bry Jak wyżej wspomniano, sprzęcior to typowy DTL (prosto w płuca), przy mocy 80W oddanej na tą skromną siateczkę mesh, i jednoczesnym słabym zaciąganiu- pożar w towarzystwie bobra ze wścieklizną w paszczy gwarantowany :zakrecony
Przed pierwszym zapodaniem powera, nową grzałkę najlepiej zalać LQ od środka , 4-5 kropel. Po zalaniu parownika LQ, odczekać 5 min, po tej procedurze można chmurzyć *SMOKEKING*
Z początku krótkie sztaszki przy max otwartych AH i porządne ssanie :wink:
Pod żadnym pozorem nie dopuszczaj do przesuszenia waty, jeden bóbr i grzałka do kosza - no chyba że ktoś lubi permanentny posmak bobra.
By Dzikawiolettka123
#1895551
Zrobiłam dokładnie tak jak napisałeś, a zaciągnięcie się tym to samobójstwo bo dym jest strasznie strasznie gorący
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.