EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By is211290
Witam
Mam problem z e papierosem volish alpha. Przez ostatnie miesiące działał bez zarzutu. Po ostatnim napełnienia liquidem nie można już się było zaciągnąć - praktycznie nie leciał dym i czasem strzelał liquidem. Wymienilam grzalke odczekalam 15 min i nadal jest to samo - jak się próbuje zaciągnąć nic nie czuć nie ma dymu prawie i od czasu do czasu strzela liquidem. Próbowałam przemyc wysuszyć atomizer ale dalej jest to samo. Co można jeszcze z tym zrobić?
Awatar użytkownika
By Timi
Sprawdź drogę powietrza.
Może coś się przytkało.
A na przyszłość omijaj wszelakie Volisze, Ajdżasty i Smoki.
By is211290
Dzięki. Volish był zatkany w mało widoczny sposób. Już działa ale rzeczywiście niedługo pójdę do edymu i wymienię. Chociaż ten Volish Alpha i tak nie taki bardzo zły w porównaniu do tych które wcześniej kupowałam w e-smokingu.
Awatar użytkownika
By Timi
ESW to ostatnie miejsce, w którym waper robi zakupy.
Wiedza i doświadczenie obsługi żadne, obsługa gwarancji podobnie, a w asortymencie kosmicznie wyceniony szajs.
Ekspedienci są za to ekspertami jak wcisnąć laikowi bubla wycenionego 2 razy drożej niż w innych sklepach.

edit:
Odezwij się na PW do kolegi Puch2 member5544.html
Powinien jeszcze mieć fajny zestaw za bardzo dobre pieniądze.
Szkło do Vape pen 22

Witam, chciałem zapytać czy bulb glass od vape pen[…]

COLORIZER

Witam, używał ktoś może kiedyś colorizerów do kolo[…]

ijust 3 bateria

Mam problem z ijustem 3 a dokładniej z jego bateri[…]

Witam mam problem z baterią od smoka sticka v9 max[…]