EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1894765
Ja teraz tylko czekam na pytanie, co można wlać zamiast bazy. Kto wie, może i tu obudzi się inwencja twórcza.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1894769
Swego czasu furorę robiły tu krople żołądkowe dodawane do bazy, jak i ekstrakcje aromatu z olejków piekarniczych (tu wątek poszukasz sam). Dostęp wtedy do jakiegokolwiek aromatu spożywczego był bardzo ograniczony i na rynku królowały tylko nabite wkłady bez możliwości zakupu liquidu. Pierwsze produkcje liquidu PL pojawiły się po całkowitym rozłożeniu na czynniki pierwsze płynów do EP sprowadzanych z chin, przez zespół Starego Chemika. Więc @@SuwMar wtedy się jeszcze ludziom chciało i mieli wiedzę by to robić, nie to co pustaki dzisiaj bez historii, umiejętności i zasobów jakiejkolwiek wiedzy elementarnej
.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1894770
@PucH2 ja rozumiem czasy gdzie wręcz trzeba było "kombinować" by uzyskać aromat z dostępnych półproduktów. Rozumiem też chęć stworzenia czegoś swojego. Nie rozumiem tylko podejścia, gdzie ktoś pyta co dodać do bazy by uzyskać jakikolwiek smak, bo nie ma kupionego aromatu. Tu też rodzi się pytanie dlaczego nie kupił, czy za drogi, czy niedostępny, czy jednak chce stworzyć swój aromat. Tylko w ostatniej opcji tytuł tematu też według mnie powinien brzmieć inaczej.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1894779
SuwMar pisze:@PucH2 ja rozumiem czasy gdzie wręcz trzeba było "kombinować" by uzyskać aromat z dostępnych półproduktów. Rozumiem też chęć stworzenia czegoś swojego. Nie rozumiem tylko podejścia, gdzie ktoś pyta co dodać do bazy by uzyskać jakikolwiek smak, bo nie ma kupionego aromatu. Tu też rodzi się pytanie dlaczego nie kupił, czy za drogi, czy niedostępny, czy jednak chce stworzyć swój aromat. Tylko w ostatniej opcji tytuł tematu też według mnie powinien brzmieć inaczej.

A może chce zrobić sam dla satysfakcji?
By Baryua
#1894785
Nauka na własnych błędach może być dla niektórych satysfakcjonująca (może spowodować zaczątek myślenia), zwłaszcza na ogromnych. Naturalna selekcja nie jest zła.
Awatar użytkownika
By Faja
#1894845
Rozcieńczam bazę kilkoma kroplami Żubrówki. *SMOKEKING*
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.