EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By zegnallo
#1894491
Witam.
Mam pytanie jaki o jak największej pojemności i odpowiedni akumulatorek 21700 zastosować do Eleaf Istick Pico S MOD? Sprzedawca stwierdził, że najlepiej do max 25A... czy dobrze mówi?
Przy okazji mam pytanie czy można przez jakiś czas ładować przez usb? Jeżeli tak to jaką ładowarką najlepiej (jakie napięcie itd)
Ostatnie moje pytanie dotyczy jaką ładowarkę wybrać do akumulatorków. Myślałem nad NiteCore Intellicharger New i2 ale sprzedawca stwierdził, że nie do końca dobrze wchodzą 21700 i polecał Golisi S2 2.0A Smart Charger with LCD Screen... Coś podpowiecie?
By zegnallo
#1894504
Dzięki bardzo za pomoc.
Tak właśnie zastanawiałem się na tymi aku bo gdzieś na forum mi się przewinęło, że powinno stosować się 30, 35A ale nie pamiętam odnośnie jakie boxa to było...dlatego też moje pytanie czy taki 40A będzie ok czy nic się nie stanie...
Pozostaje jeszcze pytanie czy przez pewien czas mogę ładować przez usb i jaką ładowarką najlepiej.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1894506
zegnallo pisze:powinno stosować się 30, 35A ale nie pamiętam odnośnie jakie boxa to było...

Nie znam kontekstu tamtej wypowiedzi, ale dużo większe znaczenie od samego boxa ma to, co na nim zaprzęgniesz do roboty.
Awatar użytkownika
By Timi
#1894517
zegnallo pisze:Palę na grzałce hw-n 0,2. Moc 60-70W

Po co Ci taka moc?
Dobrze dobrany oraz zrobiony setup i przy 30W chmura jest zbyt duża.
Oszczędzasz płuca, liquid i akumulatory.
Awatar użytkownika
By Evendi
#1894522
Taka moc mu pewnie po to, że na grzałce ma taką sugerowaną. Ello Vate (albo Duro jakie ma) u mnie od 35/40 już dawało radę i nie sugerowałem się tymi podanymi mocami.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.