EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By SharkM4X
#1894057
Siemano , Co sądzicie o Premixach "TOXIC" ?
Mi osobiście Green apple&White grape absolutnie nie smakuje i jest dla mnie wręcz paskudny. Lemon&Mango , bardzo spoko , lekko słodki. Limone&Watermelon też rekomendacja ode mnie. Grapefruit&Raspberry bardzo dobry i naprawdę mi podchodzi , już z 4 butelki przewaliłem , słodki jest to można odnotować. A jakie wy macie doświadczenia z Toxicami ?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1894058
SharkM4X pisze:Siemano , Co sądzicie o Premixach "TOXIC" ?
Mi osobiście Green apple&White grape absolutnie nie smakuje i jest dla mnie wręcz paskudny. Lemon&Mango , bardzo spoko , lekko słodki. Limone&Watermelon też rekomendacja ode mnie. Grapefruit&Raspberry bardzo dobry i naprawdę mi podchodzi , już z 4 butelki przewaliłem , słodki jest to można odnotować. A jakie wy macie doświadczenia z Toxicami ?



Sama nazwa odstrasza. :lol:
Awatar użytkownika
By kho
#1894059
Próbowałem jakieś 2 z nich (jednym był wyżej wymieniony Green Apple & White Grape) i niestety, za dużo chemicznych w nich nut.
By wratchild
#1894489
Ja właśnie kończę butelkę lemon & mango. Jest bardzo ok, bez wściekłej słodyczy. Osobiście chemii w nim nie czułem.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.