EPF
By Nikotynos
ma ktoś może proszę przelicznik proc na kropelki w tych aromatach, bo nie chce mi się znowu bawić strzykawkami
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Nie ma takiego przelicznika i być nie może. Kropelka kropelce nierówna.
By Nikotynos
Kupiłem osiem próbek: tytoniówki i owocówki. Moje wrażenia. Przy samym wąchaniu tych aromatów da się wyczuć dobrą jakość i brak "chemicznej wonii". Pomimo że jestem bardzie zwolennikiem tytoniówek to pierwszy na taśmę poszedł Morning Breeze. Skusił mnie ciekawy zapach.
Czas leżakowania 5 dni. Baza 12 50/50. Stężenie 5%.
Zapach chmurki dla otoczenia delikatna malina-truskawka, czyli nie śmierdzi i to już duży plus.
Po drugie bardzo ważny jednorazowy test na moim kochanym psie, czyli na bardzo wyczulonym nosie na chemię i syfy, który na niektóre aromaty innych producentów odrazu odwracał głowę. W przypadku chmury z Morning Breeze na psiaka zero negatywnej reakcji, a więc mamy kolejny plus.
W chmurzeniu smak bliski opisowi producenta. Jak dla mnie nie męczący aromacik do dłuższego wapowania. Na pierwszym planie lekko słodka cytryna (albo skórka cytryny) delikatna, ale dobrze wyczówalna. Na drugim planie hmm malina albo truskawka albo kisiel z tego. Wszystko ładnie się komponuje. Myślę że do 7% tak jak pisze producent można spokojnie go wzmocnić i będzie jeszcze lepiej. Smak może nie jest wybitny, ale też nie ma się zupełnie do czego przyczepić. Jak dla mnie waham się między oceną 5/5 lub 4/5.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Nikotynos pisze:Po drugie bardzo ważny jednorazowy test na moim kochanym psie, czyli na bardzo wyczulonym nosie na chemię i syfy, który na niektóre aromaty innych producentów odrazu odwracał głowę. W przypadku chmury z Morning Breeze na psiaka zero negatywnej reakcji, a więc mamy kolejny plus.

Jak cie dopadną jacyś ekolodzy z partii zielonych, albo jacyś obrońcy zwierząt to gęsto się będziesz tłumaczył :lol:
By Nikotynos
Krasnal45 pisze:Jak cie dopadną jacyś ekolodzy z partii zielonych, albo jacyś obrońcy zwierząt to gęsto się będziesz tłumaczył

Robię to dla dobra ludzkości , a tak w ogóle to chyba lepiej jak pies raz na miesiąc dostanie z EINa testową chmurę na twarz niż ma codziennie wdychać analogi
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
E-papieros usta-płuca

Witam, szukam opinii na temat papierosów usta-płuc[…]

aegis legend + profile rta unity

Siemanko ! :D mam do was male pytanko... kupilem o[…]

Cieknacy merlin mini i brak smaku

Witam wszystkich. Mam problem od paru dni a mianow[…]