EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By intercontinentalbajers
#1894173
Witam, wyczyściłem fused claptona z waty i słodzików (pozostałości lq), wysuszyłem i zamontowałem nową watę. Po tych zabiegach nie czuję smaku... Co mogło się stać? Przepaliłem drut za mocno?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By e_sat
#1894175
Może opisz to dokładniej, to zrozumiemy twój problem. Co wapowałeś przed tym czyszczeniem grzałki? Co zalałeś do parownika? Jaki masz atomizer itp. itd. ;)
By intercontinentalbajers
#1894176
e_sat pisze:Może opisz to dokładniej, to zrozumiemy twój problem. Co wapowałeś przed tym czyszczeniem grzałki? Co zalałeś do parownika? Jaki masz atomizer itp. itd. ;)

No więc tak, używam Kylina mini rta, przed czyszczeniem wapowałem jablko (12stke), cytrynę (12stkę). Potem postanowiłem że trzeba wyczyścić grzałkę bo była ciemna, rozgrzałem ją, przetarłem chusteczką po czym zdemontowałem obmyłem wodą, po takim zabiegu stała się czysta. Odstawiłem ją do wyschnięcia. Po wyschnięciu założyłem ją ponownie w parowniku, ułożyłem watę i zalałem wcześniej wspomnianym jabłkiem, pierwsze zaciągnięcie normalnie oddało smak, za to następne samą moc bez smaku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.