EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1894160
Jak zwykle piękna robota. *THX*
By gourmet
#1894161
Świetna robota, gratulacje
By jaro19591
#1894162
Pierwsza żona wyjechała na parę dni, to się zmobilizowałem :zakrecony .
By Dzwonu
#1894222
Bardzo ładny drewniak, szkoda, że ja nie umiem tak strugać. Czy mnie oczy nie mylą,ale widzę tam elektronikę od Tesli WYE 85w.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1894225
@Dzwonu, niekoniecznie od małego wyjca, ale 100% bebechy ze stajni tesli.
By jaro19591
#1894226
Jak pisałem, boxik z resztek. Pozostałości po Provari V3, jakieś kawałki drewna, flaki z Tesli WYE 85 :D .
By Maskota
#1894229
Ale że jak ostatni wypust? Nie będzie więcej? Robota mistrzowska :)
By jaro19591
#1894237
Po prostu nie mam motywacji. Posiadam osiem boxów, a paszczę tylko jedną :mrgreen: . Chyba że pojawi się jakaś nowa, rewolucyjna elektronika, to może coś pomyślę :zakrecony .
By Maskota
#1894238
To może robota pod ludzi :D nie jeden chciałby mieć takie cudo :)
By jaro19591
#1894239
Tylko wtedy to już nie jest hobby, tylko praca, a tej mam pod dostatkiem :lol: .
Awatar użytkownika
By blucas
#1894484
nieee... to hobby z możliwością uszczęśliwiania innych i profitami ;)
By Maskota
#1894486
Tylko pewnie niewielu chętnych byłoby na takie boxy, raczej sami zapaleńce. Trzeba brać pod uwage że drewniak na elektronice X będzie kilkukrotnie droższy niż sklepowe pudełko z tą elaktroniką. Wszystko kosztuje, czas poświęcony na prace, materiały oraz inne koszta produkcji. W dzisiejszych czasach sztuka dla sztuki jest nie opłacalna. A zwyczajny waper który rzuca nałog kupi gotowca
By jaro19591
#1894490
Dobrze kolega pisze, w czasie, "zmarnowanym " na wykonanie takiego drewniaka, mógłbym zarobić pieniądze, za które bym zanabył naprawdę porządnego boxa :mrgreen: .
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.