EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By lufa9999
#1894076
Witam.
Wapuję od paru lat, do zeszłego tygodnia prostym zestawem (bateria ego, clearomizer bvc at aspire). Od tygodnia wapuję modem Istick Pico 75W i grzałką ASPIRE TRITON 1,8 Ohm. Na początku ustawiłem moc 25W, od trzech dni zredukowałem do 15W. Liquid jest ten sam. Zauważyłem że jak kładę się spać to oddycham z gwizdem jakimś w płucach. Jest tak od czasu zmiany papierosa. W ciągu dnia oddycham normalnie,bez gwizdu. Jest się czym denerwować, czy to przejściowa sytuacja?
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1894082
gwizdy są od oskrzeli, a nie płuc, jeżeli chory nie jesteś to może alergia lub początki astmy, a jak nie to coś sobie podrażniłeś w drzewie oskrzelowym; jak nie przejdzie to do lekarza.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1894083
@lufa9999 jakieś melodyjki już umiesz wygrywać? Zawsze to jakiś postęp będzie jak to opanujesz.
By lufa9999
#1894090
Nikotynos pisze:gwizdy są od oskrzeli, a nie płuc, jeżeli chory nie jesteś to może alergia lub początki astmy, a jak nie to coś sobie podrażniłeś w drzewie oskrzelowym; jak nie przejdzie to do lekarza.

Może sobie podraznilem bo na mocy 25W to aż mnie zatykało jak chmurę lapalem. Ale mi się to podobało, dopiero potem zmniejszylem moc.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.