EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By szaradek
#1893599
Witam, tak jak w temacie oraz jakie grzałeczki polecacie i na ilu watach idealnie oddaja smak? Wiem, że dużo zależy od preferencji osobistych, lecz interesuje mnie wasze zdanie
Awatar użytkownika
By jackas50
#1893603
szaradek pisze:Witam, tak jak w temacie oraz jakie grzałeczki polecacie i na ilu watach idealnie oddaja smak? Wiem, że dużo zależy od preferencji osobistych, lecz interesuje mnie wasze zdanie

Zastanów się co mozna odpowiedzieć na tak zadane pytanie? Są setki modeli i rodzajów atomizerów RDTA i RTA,a każdy z nich może dobrze dzialać na innym drucie...wybierz konkretny model,a na pewno użytkownicy się wypowiedzą.Jeśli nie skonkretyzujesz pytania zostaną Ci zaproponowane grzałki bezcieniowe,które pasują do każdego atomizera.
By szaradek
#1893606
jackas50 pisze:
szaradek pisze:Witam, tak jak w temacie oraz jakie grzałeczki polecacie i na ilu watach idealnie oddaja smak? Wiem, że dużo zależy od preferencji osobistych, lecz interesuje mnie wasze zdanie

Zastanów się co mozna odpowiedzieć na tak zadane pytanie? Są setki modeli i rodzajów atomizerów RDTA i RTA,a każdy z nich może dobrze dzialać na innym drucie...wybierz konkretny model,a na pewno użytkownicy się wypowiedzą.Jeśli nie skonkretyzujesz pytania zostaną Ci zaproponowane grzałki bezcieniowe,które pasują do każdego atomizera.

Pytanie rdta vs rta bylo czysto teoretyczne.
Posiadam dead rabbit rta i pytanie jaka grzałeczka pod smak?
By Krasnal45
#1893608
Helikalna. Z oplotem dwużyłowym wertykalno-horyzontalnym i rdzeniem napylanym dwukarbonylowym chlorkiem sodu.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1893609
Krasnal45 pisze:Helikalna. Z oplotem dwużyłowym wertykalno-horyzontalnym i rdzeniem napylanym dwukarbonylowym chlorkiem sodu.

Po zamontowaniu grzałki, setka czystej i ogórek kiszony. :lol:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.