EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Hellow
Jaki BOX do WOTOFO Profile RDA? Jakiej waty używać ? Grzałki mesh czy zwykłe?
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 17:31 przez Hellow, łącznie zmieniany 1 raz.
By dwagiel
Głęboki i szeroki.

Wysłane z mojego SGS-9
Awatar użytkownika
By Grabek902
Hellow pisze:Jaki dół do WOTOFO Profile RDA? Jakiej waty używać ? Grzałki mesh czy zwykłe?
To żaden dół. Tylko zasilanie, box, mod, popraw temat. Pozdrawiam Sławek :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
To pewnie koledzy z forum to docenią i poradzą coś na twój problem . Ja Tobie nie pomogę bo wiedzą za dużą na dzień dzisiejszy nie operuje na temat zasilan. (na dzień dzisiejszy :D)

Awatar użytkownika
By Cinmar
Od tego zdrobnienia aż się nożyk w kieszonce otwiera.
Jeśli to rda do użytku codziennego, możesz rozważyć zasilanie typu squonk. Niestety nie powiem więcej, niż to, że współlokator chwali sobie to za ok. 130 złotych z najlepszego sklepu (ale nic lepszego nie miał).
By WEEKSKULL
Zasilanie-squonk
Grzałki - mesh

By KANDOSKAN
WOTOFO Profile rda radze połączyć z Vandy Vape Pulse X BF Box Squonk + mesh i zapewne jak będziesz palił na od 40-50 to z akumulator 21700 powinno ci wystarczyć na cały dzień
Mi z Mesh PRO RDA przy wapowaniu jednej buteleczki swystarcza na cały dzień energii
Atomizer Wotofo and Mr.JustRight1

Dzień dobry. Wczoraj zakupiłem atomizer Wotofo rda[…]

Simple Mango

#BE_ILLUMINATI #ILLUMINATI #K_IlLUMINATI #BE_WELL […]

Smok Nord vs Smok Fetch Mini?

Witam! Przymierzam się do zakupu nowej fajki. Głów[…]

Drag 2 platynium czy Aegis X

Witam przychodzę z pytaniem lepiej kupić Drag 2 Pl[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.