EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pongoSKI
#1893315
Witam, przedwczoraj tj. czwartek kupiłem vape pena light edition. Złożyłem, dodałem bazę do shota, po jakimś czasie wlałem do mojego urządzenia poczekałem godzinę aż nasiąknie i na początku wapowania wszystko spoko git. Później zaczął się nagrzewać trochę, to zrobiłem z godzinna przerwę i dalej paliłem ( zrobiłem max 20 buchów).
Rano już za 1 pociągnięciem czuję,że podczas wciągania para jest bardzo ciepła, a to dziwne,bo przecież nie używałem jej przez całą noc. Wymieniłem grzałke z mesha na stripa wymieniłem liquid na rzadszy i nadal ten sam problem grzałka strip już za 1 pociągnięciem tak samo ciepłą parę wydała.
Za każdym razem nawet gdy zrobię kilka godzin przerwy jest to powietrze bardzo ciepłe,aż parzy przy trzymaniu przycisku przez jakieś 2 sekundy.
W czym może być problem,bo już nie mam naprawdę pomysłu...
By Baryua
#1893325
Po prostu trzeba dobrać sprzęt do własnych potrzeb. Żeby komfortowo dostarczać organizmowi nikotyny wystarczy już kilkanaście watów (świetny smak, nic nie parzy), a Twój sprzęt generuje tych watów kilkadziesiąt...
Awatar użytkownika
By Timi
#1893351
pongoSKI pisze:Co ty gadasz wariacie,po prostu ogarnąłem teraz,że w domu jest gorąca para bardzo a na dworzu normalnie da się.

Nie pomyliłeś czasem forów?
Ogarnąć powinieneś i owszem, ale odrobinę kultury osobistej i szacunku dla innych.
Tutaj agresywnych i źle wychowanych młodzieńców nie tolerujemy. Szczególnie gdy ich poziom nie pozwala na poprawne posługiwanie się językiem polskim.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1893360
Nie ma to jak wejście z przytupem.
Kolega pongoSKI napisał zaledwie 2 posty i już zgarnął medal. No no.

Temat zamykam, bo jak widać autor sam rozwiązał swój problem.
I chwała mu.
Ku potomności następnych poparzonych: wapujcie na dworzu, tam normalnie się da.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.