EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1893081
Cześć

Pytanie do znawców tematu - jaki tytoń jest w tytułowych aromatach? Zakładam że ten sam w 4x (Revolute), RY4 (TPA).
Chciałbym spróbować samego tytoniu,a jest ich kilka (jasny,ciemny, American,turecki, fajkowy, asian,itd). Teraz który wybrać? 4x jest troszkę za słodki, być może za duże stężenie (10%).
Awatar użytkownika
By macieq03
#1893122
Być może nie dokładnie to opisałem, gdybyśmy rozbili tą mieszankę na pojedyncze aromaty, to jaki byłby to tytoń?

@mattoid1973 czyli RY4 double jest bardziej tytoniowy, niż słodki?
By Baryua
#1893131
Ry4 double od TPA to coś jakby słony karmel z nutą gazy jałowej. Ma ok. 20% etylo maltolu więc jest conajmniej słodkawy (zależnie od tolerancji słodkości). Nie wiem jak smakuje zwykły ry4, ale double jest dużo bardziej popularny.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1893136
Absolutnie różnią się te trzy RY4 od siebie. A najbardziej Revolute od TPA. Nie podejmuję się opisać czym się różnią, choć mam oba pod nosem właśnie. Poza tym IMO nie znajdziesz dwóch identycznych np. CML czy MRLB, ja nie znalazłem. Zawsze czymś się różnią jeśli są od innych producentów, jak nie spróbujesz to nikt raczej za ciebie nie wybierze. Analogicznie każda gospodyni domowa piecze inny sernik, choćby był z tego samego przepisu. Ilość wtop jakie zaliczysz przy okazji dobrania sobie tytoniówki....hmmm, mnóstwo rozczarowań :beer:
I nie podpalaj się jeśli 10 userów ci napisze, że tytka X jest hiper a Y bee. Sławna Tribecca od Halo, dla mnie syf pierwszej próby ze względu na acetylopirazinę, ale większość wychwala pod niebiosa. Mnie smakuje np, słodszy Maiart (dowolny), niektórzy powiedzą słodki ulepek, rzygam tym ;) Krótko mówiąc - ogólne podpowiedzi, jakiś kierunek to tak, ale takie niuanse jak różnica RY4 TPA , a RY4 double TPA, to już bym liczył tylko na siebie i swoje kubki. W tym przypadku Revolut różni się od TPA, ale jak bardzo, jak to opisać, w jakiej skali?
Awatar użytkownika
By macieq03
#1893141
@Nałóg Totalny nie ukrywam że liczyłem na Twoją wypowiedź w tym temacie. Jest jeszcze kilku „tytoniowców" na których opinie czekam.
Owszem, korzystam z MaiArtowych tytoniówek Bosman, czy Angels Touch, i wszystko było ok. Niestety do wczoraj, gdy otworzyłem 4x, pierwsze zaciągnięcia, i ten ziołowy smak jest świetny. Później czuć karmel.Zacząłem się zastanawiać czy aby nie szukać samej tytoniówki o takim smaku, pozbawionej słodkich dodatków. Stąd moje pytanie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By Jeffrey
#1893868
macieq03 pisze:Niestety do wczoraj, gdy otworzyłem 4x, pierwsze zaciągnięcia, i ten ziołowy smak jest świetny.

Mógłbyś napisać jaki dokładnie masz ten aromat? też bym sobie taki sprawił :)
Awatar użytkownika
By macieq03
#1893873
@Jeffrey - 4x od Revolute, dostępny u pana Piotra w Vapelab

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.